Украинские паралимпийцы выиграли чемпионат Европы по футболу

В финале украинцы разгромили сборную Голландии

Украинские паралимпийцы выиграли чемпионат Европы по футболу

2 серпня, відбулась безпрецендента подія у світі паралімпійського футболу: національна паралімпійська збірна команда України з рахунком 3:0 перемогла команду Голландії та отримала золото чемпіонату Європи, що проходив з 23 липня по 2 серпня 2014 року в португальському місті  Майя. Це величезна перемога українців,  адже напередодні їм вдалось у півфіналі перемогти чинних чемпіонів світу та Паралімпіади в Лондоні - команду Росії, тим самим змусивши росіян боротись за третє місце з командою Ірландії, яку вони перемогли з аналогічним рахунком. Золото Європи національна паралімпійська збірна команда з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу присвятила світлій пам'яті відомого футболіста та чудової людини - Валентина Белькевича, який раптово помер від розриву тромбу.

Зауважимо, що у зв'язку з численними травмами, у півфіналі та у фіналі грало лише декілька провідних гравців команди, проте це не завадило нашим паралімпійцям стати знову ж таки беззмінними чемпіонами Європи, причому вже  вп'яте, починаючи з 1999 року! Власне перше місце в Європі  - це перша паралімпійська ліцензія у футболі на участь у майбутніх Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.

До речі, останній тренувальний збір перед поїздкою на чемпіонат Європи національна паралімпійська збірна з футболу провела на рідній своїй базі - в Національному центрі паралімпійської та дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів, що в Євпаторії.

Національна паралімпійська збірна команда з футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу надзвичайно вдячна Міністерству фінансів України, Державному казначейству України, завдяки яким в умовах надзвичайно складної ситуації в Україні була профінансована участь спортсменів у цьому визначному спортивному форумі чотирьохліття. Окрема подяка спонсорам  - Ощадному банку України та голові правління Ощадбанку Андрієві Пишному, а також глобальному спонсору Чемпіонату світу по футболу FIFA 2014 ТМ BUD.

paralympic.org.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Remark79
    Remark79, 05.08.2014 23:23
    0
    Kitkit2000, 05.08.2014 09:36
    ага, народная, священная. И все патриоты сидят жопой на стуле и выискивают, где Украина лучше России. И насрать им, что российские парафутболисты - обычные люди с проблемами со здоровьем, которые нашли в себе мужество заняться спортом, перешагивая через боль, физическое и моральное давление. Для меня такие люди - образец стальной воли и целеустремленности, не зависимо от национальности. А вы спалите книги русских классиков, советские комедии да и мебель тоже, перекройте у себя газ и переполовиньте продукты, раз у нас война. А может сразу на фронт? Или в московское метро со взрывчаткой, раз ненавидите все русское? Умываю руки, вам есть где развернуться, мозг можно не включать.
    А послати тебе можна?? Такого підмитого і з відключеними мізками......
    Kitkit2000
    Kitkit2000, 05.08.2014 09:36
    0
    hammurapi77, 05.08.2014 09:03
    или ты не знаешь что идет война
    ага, народная, священная. И все патриоты сидят жопой на стуле и выискивают, где Украина лучше России. И насрать им, что российские парафутболисты - обычные люди с проблемами со здоровьем, которые нашли в себе мужество заняться спортом, перешагивая через боль, физическое и моральное давление. Для меня такие люди - образец стальной воли и целеустремленности, не зависимо от национальности. А вы спалите книги русских классиков, советские комедии да и мебель тоже, перекройте у себя газ и переполовиньте продукты, раз у нас война. А может сразу на фронт? Или в московское метро со взрывчаткой, раз ненавидите все русское? Умываю руки, вам есть где развернуться, мозг можно не включать.
    hammurapi77
    hammurapi77, 05.08.2014 09:03
    0
    Kitkit2000, 05.08.2014 07:56
    Слухайте, ну чого ви тулите ту Росію де треба і не треба. Грають паралімпійські збірні, думаю умови для паралімпійців в Голландії, та і в той же Росії суттєво кращі, чим у нас. Тим більш приємно, що наші спортсмени з вадами здоров'я показують стабільно високий клас, ніби наперекір всим їхнім проблемам. Щиро вітаю нашу команду і бажаю майбутніх звершень. Гідний приклад для, перш за все, здорових українців, котрі забули, що таке займатися спортом, долати важкі обставини в житті, не словом, а ділом.
    или ты не знаешь что идет война
    Kitkit2000
    Kitkit2000, 05.08.2014 07:56
    0
    Слухайте, ну чого ви тулите ту Росію де треба і не треба. Грають паралімпійські збірні, думаю умови для паралімпійців в Голландії, та і в той же Росії суттєво кращі, чим у нас. Тим більш приємно, що наші спортсмени з вадами здоров'я показують стабільно високий клас, ніби наперекір всим їхнім проблемам. Щиро вітаю нашу команду і бажаю майбутніх звершень. Гідний приклад для, перш за все, здорових українців, котрі забули, що таке займатися спортом, долати важкі обставини в житті, не словом, а ділом.
    vovazin1991
    vovazin1991, 04.08.2014 18:30
    0
    Молодці. Дуже прікольно що люди, навіть з вадами, приділяють таку увагу спорту, самовдосконаленню, а куча молоді бухають і деградують!!!
    Ну і звичайно радий що переграли Расію, думаю що могли б переграти і не тільки параолімпійську збірну росії, а й "здорову", ну як "здорову", така яка тратить більше грошей на тренера
    hammurapi77
    hammurapi77, 04.08.2014 18:08
    0
    Слава Украине!!!!!!
    hammurapi77
    hammurapi77, 04.08.2014 18:08
    0
    что то у россиян в этом году в футболе облом на всех фронтах или даже вообще позор.... молодцы наши футболисты, потому что поняли, что нужно победить... надо расею побеждать на всех фронтах
    hammurapi77
    hammurapi77, 04.08.2014 18:05
    0
    так и появились пророссияне ...обидно...так хотелось услышать от них комментарии или хотя бы поздравления в адрес команды ихней тоже страны...
    rbIKA4
    rbIKA4, 04.08.2014 14:12
    0
    Рэспект Ребятам!! Молодцы!
    Shurat88
    Shurat88, 04.08.2014 13:46
    0
    Горжусь Вами ребята паралемпийцы, я сам инвалид 3 группы, скрытая форма ДЦП , такие как Вы дают нам вдохновение!
    airwolf77
    airwolf77, 04.08.2014 13:11
    0
    мы всегда в хлам бьём расею,и в боксе буквально,и в футболе,и на войне!
    zh.y
    zh.y, 04.08.2014 12:45
    0
    Комментарий свернут. Показать
    hammurapi77
    hammurapi77, 04.08.2014 12:25
    0
    пусть расеяне берут на ворота Акинфеева и тренером Капелло и будет русская капелла.... ай да молодцы украинцы... жду не дождусь что скажут сепараторы наши
    hammurapi77
    hammurapi77, 04.08.2014 12:22
    0
    ааааааааа.....мне больше нравится что разбили Расею....ла ла ла ла ла ла ла ла
    Remark79
    Remark79, 05.08.2014 23:23
    0
    Kitkit2000, 05.08.2014 09:36
    ага, народная, священная. И все патриоты сидят жопой на стуле и выискивают, где Украина лучше России. И насрать им, что российские парафутболисты - обычные люди с проблемами со здоровьем, которые нашли в себе мужество заняться спортом, перешагивая через боль, физическое и моральное давление. Для меня такие люди - образец стальной воли и целеустремленности, не зависимо от национальности. А вы спалите книги русских классиков, советские комедии да и мебель тоже, перекройте у себя газ и переполовиньте продукты, раз у нас война. А может сразу на фронт? Или в московское метро со взрывчаткой, раз ненавидите все русское? Умываю руки, вам есть где развернуться, мозг можно не включать.
    А послати тебе можна?? Такого підмитого і з відключеними мізками......
    Kitkit2000
    Kitkit2000, 05.08.2014 09:36
    0
    hammurapi77, 05.08.2014 09:03
    или ты не знаешь что идет война
    ага, народная, священная. И все патриоты сидят жопой на стуле и выискивают, где Украина лучше России. И насрать им, что российские парафутболисты - обычные люди с проблемами со здоровьем, которые нашли в себе мужество заняться спортом, перешагивая через боль, физическое и моральное давление. Для меня такие люди - образец стальной воли и целеустремленности, не зависимо от национальности. А вы спалите книги русских классиков, советские комедии да и мебель тоже, перекройте у себя газ и переполовиньте продукты, раз у нас война. А может сразу на фронт? Или в московское метро со взрывчаткой, раз ненавидите все русское? Умываю руки, вам есть где развернуться, мозг можно не включать.
    hammurapi77
    hammurapi77, 05.08.2014 09:03
    0
    Kitkit2000, 05.08.2014 07:56
    Слухайте, ну чого ви тулите ту Росію де треба і не треба. Грають паралімпійські збірні, думаю умови для паралімпійців в Голландії, та і в той же Росії суттєво кращі, чим у нас. Тим більш приємно, що наші спортсмени з вадами здоров'я показують стабільно високий клас, ніби наперекір всим їхнім проблемам. Щиро вітаю нашу команду і бажаю майбутніх звершень. Гідний приклад для, перш за все, здорових українців, котрі забули, що таке займатися спортом, долати важкі обставини в житті, не словом, а ділом.
    или ты не знаешь что идет война
    Kitkit2000
    Kitkit2000, 05.08.2014 07:56
    0
    Слухайте, ну чого ви тулите ту Росію де треба і не треба. Грають паралімпійські збірні, думаю умови для паралімпійців в Голландії, та і в той же Росії суттєво кращі, чим у нас. Тим більш приємно, що наші спортсмени з вадами здоров'я показують стабільно високий клас, ніби наперекір всим їхнім проблемам. Щиро вітаю нашу команду і бажаю майбутніх звершень. Гідний приклад для, перш за все, здорових українців, котрі забули, що таке займатися спортом, долати важкі обставини в житті, не словом, а ділом.
    vovazin1991
    vovazin1991, 04.08.2014 18:30
    0
    Молодці. Дуже прікольно що люди, навіть з вадами, приділяють таку увагу спорту, самовдосконаленню, а куча молоді бухають і деградують!!!
    Ну і звичайно радий що переграли Расію, думаю що могли б переграти і не тільки параолімпійську збірну росії, а й "здорову", ну як "здорову", така яка тратить більше грошей на тренера
    hammurapi77
    hammurapi77, 04.08.2014 18:08
    0
    Слава Украине!!!!!!
    hammurapi77
    hammurapi77, 04.08.2014 18:08
    0
    что то у россиян в этом году в футболе облом на всех фронтах или даже вообще позор.... молодцы наши футболисты, потому что поняли, что нужно победить... надо расею побеждать на всех фронтах
    hammurapi77
    hammurapi77, 04.08.2014 18:05
    0
    так и появились пророссияне ...обидно...так хотелось услышать от них комментарии или хотя бы поздравления в адрес команды ихней тоже страны...
    rbIKA4
    rbIKA4, 04.08.2014 14:12
    0
    Рэспект Ребятам!! Молодцы!
    Shurat88
    Shurat88, 04.08.2014 13:46
    0
    Горжусь Вами ребята паралемпийцы, я сам инвалид 3 группы, скрытая форма ДЦП , такие как Вы дают нам вдохновение!
    airwolf77
    airwolf77, 04.08.2014 13:11
    0
    мы всегда в хлам бьём расею,и в боксе буквально,и в футболе,и на войне!
    zh.y
    zh.y, 04.08.2014 12:45
    0