Перша приватна підтримка українського біатлону

Федерація біатлону України та компанія «Перша приватна броварня» продовжили співробітництво

Перша приватна підтримка українського біатлону
Федерація біатлону України та українська компанія «Перша приватна броварня» підписали спонсорську угоду на 2014-2015 рр. Таким чином, «Перша приватна броварня» вже третій рік поспіль виступатиме партнером українських біатлоністів.
 
«Завдяки підтримці наших спонсорів, українським спортсменам вдається досягати таких високих результатів. Особливо при наразі недостатньому державному фінансуванні, партнерство з приватними українськими компаніями дозволяє нам залучити додаткові ресурси для підготовки, забезпечити команду необхідним обладнанням і, відповідно, боротися за найвищі місця на міжнародних змаганнях», – розповів Президент Федерації біатлону та віце-президент НОК України Володимир Михайлович Бринзак.
 
«Ми дуже цінуємо те, що «Перша приватна броварня» надає реальну допомогу українському спорту, і наші спортсмени щиро вдячні усім небайдужим людям, особливо в такі важкі для держави часи», – підкреслив він.
 
На сьогоднішній день біатлон – один з найбільш видовищних зимових видів спорту – є єдиною олімпійською дисципліною, у якому Україна отримала нагороди на Олімпійських іграх у 2014 році: Віта Семеренко виборола «бронзу» у спринтерських перегонах, а наша жіноча збірна завоювала «золото» у естафетній гонці.
 
«Кожен українець знає про реальні досягнення наших біатлоністок, і ми усі дуже ними пишаємося, – зазначив керівник «Першої приватної броварні» Андрій Мацола. – Успіхи української збірної з біатлону підтверджують, що наша держава була, є і буде у світовій спортивній еліті. І я впевнений – нам буде чим пишатися і в майбутньому».
 
Sport.ua
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности