Хоэль БОЛОМБОЙ: «Приехал, чтобы много и тяжело работать»

Кандидат в сборную Украины по баскетболу - о сборах национальной команды

Хоэль БОЛОМБОЙ: «Приехал, чтобы много и тяжело работать»
В Южному триває перший навчально-тренувальний збір національної команди в рамках підготовки до першого в її історії чемпіонату світу.
 
Кандидат до національної збірної України Хоель Боломбой:
 
«Я мало що пам’ятаю про Україну, я виїхав з країни десь у 2-3 роки. Тому зараз для мене все починається з чистого аркуша. Отримую новий досвід, багато чому вчуся, тренування довгі, ми приділяємо увагу фізичній підготовці, робимо розтяжку. Змагання, до яких ми готуємося, — дуже відповідальні і ми повинні бути якнайкраще готові до них.  
 
Головний тренер сконтактував з моїм тренером в університеті в США, так я і потрапив сюди. Тренер з фізичної підготовки Річ Делатрі — дуже хороший тренер, це справжній фанат своєї справи, наш університетський тренер в Америці чимось схожий на нього. Нелегко працювати з людиною, у якої стільки енергії, але результат того вартий. Усі гравці в хорошій формі, ми всі його любимо і поважаємо. Тренування в національній збірній України практично нічим не відрізняються від моїх звичних тренувань у США, але коли ми граємо 5 на 5, тоді різниця стає помітніша.
 
Моя сильна сторона - це підбирання. Сподіваюся, буду корисним на підбираннях та блокшотах. У нападі, коли я відкритий, я завжди готовий до кидка і прагну бути агресивним для взяття кільця.
 
Не знаю, чи потраплю до основного складу збірної. Думаю, все буде добре. Я приїхав сюди, щоб багато і важко працювати і показати себе з найкращого боку. 
 
Перед поїздкою до України я і моя родина трохи хвилювалися про мою безпеку, але тренер запевнив, що все буде добре, я буду в безпеці і ось я тут».
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности