БУБКА: «Решаем проблемы с жильем для спортсменов с востока»

НОК под опеку спортсменов и тренеров с востока Украины

БУБКА: «Решаем проблемы с жильем для спортсменов с востока»
Національний олімпійський комітет персонально опікується провідними спортсменами та тренерами зі східної частини України, сприяючи у вирішенні нагальних проблем, зокрема в забезпеченні сприятливих соціально-побутових умов.
 
Про це заявив президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.
 
За його словами, у співпраці НОК, Міністерства молоді та спорту України і національних федерацій з олімпійських видів спорту визначений чіткий розподіл відповідальності у цьому процесі.
 
«НОК опікується передусім спортсменами елітної групи, це наші провідні атлети, лідери збірних команд України з різних олімпійських видів спорту. Спільно з кожною олімпійською федерацією визначений конкретний поіменний список атлетів і тренерів зі східних областей, які потребують такої допомоги. На даний момент в нашому списку 33 спортсмени, а також їх наставники, рідні та близькі. З кожним з них проведена персональна розмова, визначені потреби у вирішенні організаційних та соціально-побутових питань», - підкреслив Сергій Бубка.
 
Як повідомив президент Національного олімпійського комітету України, в кожному випадку обирається оптимальний варіант допомоги: це і виплата спеціальної адресної допомоги у виді стипендій, закупівля спортивного обладнання та інвентарю.
 
«Наразі для оренди житла в Києві для розміщення наших спортсменів і тренерів нами передбачено загальний обсяг фінансування до 100 тис. грн. в місяць», - наголосив Сергій Бубка.

noc-ukr.org
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности