Женская сборная Украины завершила отбор на Евробаскет

Украинская команда провела заключительный матч квалификационного раунда

2855
1
25 червня жіноча національна збірна України зіграла останній поєдинок кваліфікаційного турніру на чемпіонат Європи 2015 року.

Чорногорія – Україна 76:70

Обидві збірні вже гарантували собі місце на чемпіонаті Європи 2015 року. Однак за перше місце в групі команди билися безкомпромісно, рахунок хитався то в один бік, то в інший. Першу чверть суперниці завершили – 19:17. У середині другої десятихвилинки завдяки влучним кидкам Зарицької, Ягупової та Мірчевої ми повели +11. Загалом цей відтинок матчу команди зіграли 2:15. Однак у наступні дві хвилини вже українки пропустили ривок господарок – 10:0. Та після вдалих атак Бережинської і Курасової наша команда пішла на велику перерву лідером – 31:36. Третю чверть виграли чорногорки – і 53:51 перед четвертою десятихвилинкою. Підопічні Вадима Чечуро до останніх секунд поєдинку змагалися за перше місце в групі і зрештою зупинилися від нього лише на відстані одного влучного 3-очкового кидка. Втім, у червні наступного року українська збірна гратиме на чемпіонаті Європи, який відбудеться в Угорщині та Румунії.