Женская сборная Украины квалифицировалась на Евробаскет 2015

Украинки уверенно переиграли команду Черногории

3174
4

23 червня жіноча національна збірна України зіграла п’ятий поєдинок кваліфікаційного турніру на чемпіонат Європи 2015 року.

Україна – Чорногорія 75:71

Старт поєдинку двох непереможних команд групи D минув у рівній боротьбі, однак на четвертій хвилині матчу номінальні гості, але насправді господарки паркету повели в рахунку 8 очок. У цей момент важливий 3-очковий реалізувала Таїсія Бовикіна, а Олександра Курасова, Аліна Ягупова та Ганна Зарицька зрівняли рахунок. Снєжана Алєксіч принесла своїй збірній лідерство за підсумком першої десятихвилинки – 16:18. У другій чверті лідер змінювався 5 разів, в останні півтори хвилини українкам вдався ривок 7:0 і на велику перерву команди пішли за рахунку 35:29. Третю десятихвилинку команда Вадима Чечуро завершила з 10-очковою перевагою – 55:45. А за півтори хвилини четвертої чверті Зарицька і Ягупова здобули вже плюс 15 для України. Одначе чорногорки нас наздогнали – 71:71 за 20 секунд до завершення десятихвилинки. Після тактичного фолу суперниці Ольга Дубровіна не схибила з лінії – 73:71. А за дві секунди до сирени Бовикіна заблокувала дальній кидок Ани Балєтіч. Чорногорки ще встигли зробити тактичний фол, а Аліна Ягупова з лінії штрафних поставила крапку в цьому драматичному матчі – 75:71.