Мирон МАРКЕВИЧ: «Из Металлиста я никого брать не хочу»

Главный тренер «Днепра» об усилении своей команды

Мирон МАРКЕВИЧ: «Из Металлиста я никого брать не хочу»

«Дніпро» у це міжсезоння став першим нашим топ-клубом, який залишив провідний футболіст-легіонер, До того ж, навколо дніпрян ще чимало різноманітної інформації, яку для «УФ» прокоментував головний тренер команди.

— Мироне Богдановичу, як сприйняли повернення в Бразилію одного з ключових виконавців Джуліано? Наскільки це велика втрата для «Дніпра»?
— Завжди неприємно, коли переходить важливий для команди виконавець. Але це не критична ситуація. Ми повинні рухатися вперед, шукати когось нового на місце бразильця. Це зараз для нас головне завдання.

— Чи може хтось із ваших нинішніх підопічних замінити Джуліано?
— Поки не бачу, хто з тих, хто є в розпорядженні, може діяти на позиції плеймейкера. Це серйозна фігура в команді, й «закрити» це місце не кожному до снаги. Тому будемо продовжувати пошуки.

— Інші легіонери не висловлюють бажання залишити команду?
— Із цього приводу не можу вам сказати нічого конкретного. На перший збір чекаємо всіх наших футболістів.

— Чи хочете бачити в Дніпропетровську Хав’єра, про якого схвально відгукувалися під час роботи у Харкові?
— Хав’єр — гравець «Металіста», тож од цього, передусім, треба відштовхуватися. Це нереально. Але футболіст такого плану й майже такого рівня мені потрібен.

— Уже прораховуєте якісь варіанти на предмет трансферу в іншу команду Євгена Коноп­лянки?
— Наскільки нам відомо, поки Євген не збирається нікуди переходити. Сподіваємося, він і далі радуватиме вболівальників «Дніпра».

— За нашими даними, ви серйозно приглядаєтеся до Сергія Болбата, який належить «Шахтарю». Хіба цей хлопець тягне на роль заміни Коноплянці та чи не зарано йому виступати в такому клубі, як «Дніпро»?
— Болбат — хороший футболіст, але до Коноплянки йому ще далеко. Може, колись він і доросте до такого рівня, проте на сьогодні ще не час про це говорити. Нехай продовжує наполегливо працювати, а там буде видно. Відкрию вам невелику таємницю: ми придивляємося не тільки до Болбата, нас цікавлять і багато інших молодих перспективних виконавців, які можуть у майбутньому підсилити гру команди.

— А що скажете з приводу Павла Ксьонза й Азеведо, які начебто можуть перебратися із Харкова в Дніпропетровськ?
— Ні-ні. Із «Металіста» нікого не хочу брати.

— У Києві на останній зустрічі керівників клубів Ігор Коломойський заявив, що чим менше буде новачків, тим краще.
— На моє переконання, «Дніп­ро» добре укомплектований, в колективі підібрані кваліфіковані футболісти. Єдина проблема, що пішов Джуліано. Значить, треба гідно закрити це питання. Ну й треба ще один виконавець у лінію оборони. У цьому напрямку також ведуться активні пошуки. Ось і все. Решта — робочі моменти.

— До останнього часу невирішеною була доля голкіпера Дениса Бойка. Він уже є повноправним гравцем «Дніпра»?
— Так. Бойко вже належить нашому клубу. Його контракт викуп­лений у »Динамо», а з «Дніпром» він підписав довгострокову угоду. Маємо надію, він виправдає покладені на нього сподівання.

— Ви раніше практикували на зборах екскурсії пам’ятними місцями. Чи плануєте щось подіб­не на першому етапі підготовки з «Дніпром»? Чи акцент зробите на роботі над «фізикою»?
— Збираємося добряче попрацювати. Перші збори дуже важливі.

— Наскільки відомо, у Львівській області, де запланований збір, створені всі умови для праці.
— У Винниках є все необхідне й для роботи, й для відновлення. Попередньо визначились і зі спарингами: плануємо зіграти три контрольні матчі з місцевими аматорськими колективами. Суперники хорошого рівня, так що не думаю, що в нас будуть легкі прогулянки.

— Останнє питання: Коломойський зараз багато робить для встановлення миру в країні. Він знаходить час на команду?
— Те, що Коломойський зараз робить, напевне, набагато важливіше, ніж футбол. Тому я його прек­расно розумію й не набридаю. Він така людина, яка встигає всюди. Бажаю йому всіляких успіхів. Ми ж зі свого боку постараємося плідно попрацювати, підготуватися так, аби достойно представляти клуб як на внутрішній, так і на міжнародній арені.

Ukrfootball.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    conquistador
      conquistador, 19.06.2014 15:09
    0
    solova63, 17.06.2014 22:57
    жулик, ты бы язык придержал! Ты больше чем кто бы то ни было похож на этом сайте на недоумка. Причем на всех своих никах. Ну то таке,как говорит ВАШ тренер. По теме: ты просто рассуждаешь, находясь по другую сторону события. Посмотрел бы я на тебя и почитал бы твои высказывания, если бы из ДД в МХ перешли,скажем Коноплянка с Ротанем. И еще при этом сказанули что-нибудь насчет болел(как это сделал Олень)! Ты просто с этим пока не сталкивался. Мне например очень понравилось, как уходил Джулиано! Вот это молодца! По человечески, со всеми попрощался, поблагодарил. Всем пожелал чего надо! красава! А не так как Иуда, тупо с*бался, никому ни слова ни пол-слова! Да еще и давай перетаскивать игроков! Тьфу, мля!
    да, Джуліано повів себе як мужик - чесно про своє бажання піти заявив, грав також на повну, не філонив, поки "вирішувалося питання". Пішов також красиво. успіхів йому! не знаю, що стало каталізатором "исхода" Мирона з МХ, і як та з ким він там прощався, але якби Рамос дав згоду на подовження контракту - Мирона в Дніпрі б не було (принаймні найближчим часом) і він про те знав. але склалося так, як склалося. з чого ви взяли, що Маркевич хотів масово перетягувати гравців МХ до ДД? на слуху Ксьонз, але він на контракті в КЛ... а, ходили чутки про Азеведо, але не більше того...
    conquistador
      conquistador, 19.06.2014 15:09
    0
    solova63, 17.06.2014 22:57
    жулик, ты бы язык придержал! Ты больше чем кто бы то ни было похож на этом сайте на недоумка. Причем на всех своих никах. Ну то таке,как говорит ВАШ тренер. По теме: ты просто рассуждаешь, находясь по другую сторону события. Посмотрел бы я на тебя и почитал бы твои высказывания, если бы из ДД в МХ перешли,скажем Коноплянка с Ротанем. И еще при этом сказанули что-нибудь насчет болел(как это сделал Олень)! Ты просто с этим пока не сталкивался. Мне например очень понравилось, как уходил Джулиано! Вот это молодца! По человечески, со всеми попрощался, поблагодарил. Всем пожелал чего надо! красава! А не так как Иуда, тупо с*бался, никому ни слова ни пол-слова! Да еще и давай перетаскивать игроков! Тьфу, мля!
    да, Джуліано повів себе як мужик - чесно про своє бажання піти заявив, грав також на повну, не філонив, поки "вирішувалося питання". Пішов також красиво. успіхів йому! не знаю, що стало каталізатором "исхода" Мирона з МХ, і як та з ким він там прощався, але якби Рамос дав згоду на подовження контракту - Мирона в Дніпрі б не було (принаймні найближчим часом) і він про те знав. але склалося так, як склалося. з чого ви взяли, що Маркевич хотів масово перетягувати гравців МХ до ДД? на слуху Ксьонз, але він на контракті в КЛ... а, ходили чутки про Азеведо, але не більше того...
    conquistador
      conquistador, 19.06.2014 15:06
    0
    solova63, 17.06.2014 22:57
    жулик, ты бы язык придержал! Ты больше чем кто бы то ни было похож на этом сайте на недоумка. Причем на всех своих никах. Ну то таке,как говорит ВАШ тренер. По теме: ты просто рассуждаешь, находясь по другую сторону события. Посмотрел бы я на тебя и почитал бы твои высказывания, если бы из ДД в МХ перешли,скажем Коноплянка с Ротанем. И еще при этом сказанули что-нибудь насчет болел(как это сделал Олень)! Ты просто с этим пока не сталкивался. Мне например очень понравилось, как уходил Джулиано! Вот это молодца! По человечески, со всеми попрощался, поблагодарил. Всем пожелал чего надо! красава! А не так как Иуда, тупо с*бался, никому ни слова ни пол-слова! Да еще и давай перетаскивать игроков! Тьфу, мля!
    да, Джуліано повів себе як мужик - чесно про своє бажання піти заявив, грав також на повну, не філонив, поки "вирішувалося питання". Пішов також красиво. успіхів йому! не знаю, що стало каталізатором "исхода" Мирона з МХ, і як та з ким він там прощався, але якби Рамос дав згоду на подовження контракту - Мирона в Дніпрі б не було (принаймні найближчим часом) і він про те знав. але склалося так, як склалося. з чого ви взяли, що Маркевич хотів масово перетягувати гравців МХ до ДД? на слуху Ксьонз, але він на контракті в КЛ... а, ходили чутки про Азеведо, але не більше того...
    SprutGrigoriy
      SprutGrigoriy, 18.06.2014 15:50
    0
    Комментарий свернут. Показать
    FoZZy, 17.06.2014 21:32
    Хочу быть Белой Гуттманом и пожелать Мирону Богдановичу всего не наилучшего. Чтобы нигде у него не получилось так, как получалось в Металлисте. И чтобы он ничего не достиг ни с одним клубом. Аминь!
    Да будет так! Предатели всегда заслуживают лишь презрения.
    Veteran80
      Veteran80, 18.06.2014 09:20
    0
    Есть мнение, что в Металлист игроки шли "под Красникова", а не к Маркевичу. Поэтому, пока в Металлисте есть Красников, команда останется! Ну а МБМ - удачи в тандеме со Стеценко...
    kolezey2
      kolezey2, 18.06.2014 09:00
    0
    v_dim, 17.06.2014 20:16
    "— Ні-ні. Із «Металіста» нікого не хочу брати"
    ???!!!((( Странно ...
    не странно а слава богу
    Smeenfey
      Smeenfey, 17.06.2014 23:59
    0
    В команду-врагу, и к тренеру который бросил посреди сезона и даже не попрощался никто из металлиста переходить и не захочет! Разве только зарплату удвоить, так у них в Металле и так зарплаты заоблачные.
    solova63
      solova63, 17.06.2014 22:57
    0
    жулик, ты бы язык придержал! Ты больше чем кто бы то ни было похож на этом сайте на недоумка. Причем на всех своих никах. Ну то таке,как говорит ВАШ тренер. По теме: ты просто рассуждаешь, находясь по другую сторону события. Посмотрел бы я на тебя и почитал бы твои высказывания, если бы из ДД в МХ перешли,скажем Коноплянка с Ротанем. И еще при этом сказанули что-нибудь насчет болел(как это сделал Олень)! Ты просто с этим пока не сталкивался. Мне например очень понравилось, как уходил Джулиано! Вот это молодца! По человечески, со всеми попрощался, поблагодарил. Всем пожелал чего надо! красава! А не так как Иуда, тупо с*бался, никому ни слова ни пол-слова! Да еще и давай перетаскивать игроков! Тьфу, мля!
    Aizek Clarke
      Aizek Clarke, 17.06.2014 22:08
    0
    GOOD FUCKER, 17.06.2014 21:55
    Ну какие Вы только поцы! Давай допустим: ты работаешь на одной работе- тебе перестают платить бабки, ты уходишь с нее, а через время тебе конкурент бывшей фирмы предлагает работу с гораздо большим окладом! Ты откажешся? А Мирону Богдановичу хочу пожелать удачи в новом клубе, правда немного меньшей чем в предыдущем!
    Ушел и ладно!!! Зачем всех за собой тянуть
    UDO
      UDO, 17.06.2014 22:03
    0
    Слава Богу.....успокоилось .... Працюй i далi плiдно ...как это помягче сказать ... С днiiiпром.... А про МЕТАЛЛ забудь.....сдыхались наконец то (((
    GOOD FUCKER
      GOOD FUCKER, 17.06.2014 21:55
    0
    Aizek Clarke, 17.06.2014 20:45
    Не все такие как ты- предатели !!!!
    Ну какие Вы только поцы! Давай допустим: ты работаешь на одной работе- тебе перестают платить бабки, ты уходишь с нее, а через время тебе конкурент бывшей фирмы предлагает работу с гораздо большим окладом! Ты откажешся? А Мирону Богдановичу хочу пожелать удачи в новом клубе, правда немного меньшей чем в предыдущем!
    Kolejchuk
      Kolejchuk, 17.06.2014 21:40
    0
    FoZZy, 17.06.2014 21:32
    Хочу быть Белой Гуттманом и пожелать Мирону Богдановичу всего не наилучшего. Чтобы нигде у него не получилось так, как получалось в Металлисте. И чтобы он ничего не достиг ни с одним клубом. Аминь!
    Чего такой вывод и такие пожелании ??!!?
    Brian10
      Brian10, 17.06.2014 21:39
    0
    FoZZy, 17.06.2014 21:32
    Хочу быть Белой Гуттманом и пожелать Мирону Богдановичу всего не наилучшего. Чтобы нигде у него не получилось так, как получалось в Металлисте. И чтобы он ничего не достиг ни с одним клубом. Аминь!
    Ты просто злорадствуешь, ничего может не получатся у Маталлиста, а у Маркевича и Днепра всё будет харашо.
    FoZZy
      FoZZy, 17.06.2014 21:32
    0
    Хочу быть Белой Гуттманом и пожелать Мирону Богдановичу всего не наилучшего. Чтобы нигде у него не получилось так, как получалось в Металлисте. И чтобы он ничего не достиг ни с одним клубом. Аминь!
    Kolejchuk
      Kolejchuk, 17.06.2014 21:15
    0
    Поднял настроение
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 17.06.2014 21:06
    0
    На самом деле Мирон сказал так:
    "Из Металлиста взял бы Тайсона и Девича...
    но то таке..."
    Kolejchuk
      Kolejchuk, 17.06.2014 21:06
    0
    Мирон МАРКЕВИЧ, Это уже оставим в прошлом, Ваша задача подготовить команду к Евросезону
    ORIHOFF
      ORIHOFF, 17.06.2014 20:57
    0
    Вместо Джулиано хотелось бы увидеть Карнозу. А в линию обороны нужны молодые украинцы: Евгений Ткачук (Ворскла) и Василий Прийма (Металлург Д). Тем более Вася - патриот, недавно отказал Кубани да и со Львовской области родом. Вот только чувствую МБМ не захочет с украинцами молодыми нянчится
    Aizek Clarke
      Aizek Clarke, 17.06.2014 20:45
    0
    Не все такие как ты- предатели !!!!
    elizsribna
      elizsribna, 17.06.2014 20:18
    0
    Кто к перебежчику может пойти ??????
    conquistador
      conquistador, 19.06.2014 15:09
    0
    solova63, 17.06.2014 22:57
    жулик, ты бы язык придержал! Ты больше чем кто бы то ни было похож на этом сайте на недоумка. Причем на всех своих никах. Ну то таке,как говорит ВАШ тренер. По теме: ты просто рассуждаешь, находясь по другую сторону события. Посмотрел бы я на тебя и почитал бы твои высказывания, если бы из ДД в МХ перешли,скажем Коноплянка с Ротанем. И еще при этом сказанули что-нибудь насчет болел(как это сделал Олень)! Ты просто с этим пока не сталкивался. Мне например очень понравилось, как уходил Джулиано! Вот это молодца! По человечески, со всеми попрощался, поблагодарил. Всем пожелал чего надо! красава! А не так как Иуда, тупо с*бался, никому ни слова ни пол-слова! Да еще и давай перетаскивать игроков! Тьфу, мля!
    да, Джуліано повів себе як мужик - чесно про своє бажання піти заявив, грав також на повну, не філонив, поки "вирішувалося питання". Пішов також красиво. успіхів йому! не знаю, що стало каталізатором "исхода" Мирона з МХ, і як та з ким він там прощався, але якби Рамос дав згоду на подовження контракту - Мирона в Дніпрі б не було (принаймні найближчим часом) і він про те знав. але склалося так, як склалося. з чого ви взяли, що Маркевич хотів масово перетягувати гравців МХ до ДД? на слуху Ксьонз, але він на контракті в КЛ... а, ходили чутки про Азеведо, але не більше того...
    conquistador
      conquistador, 19.06.2014 15:09
    0
    solova63, 17.06.2014 22:57
    жулик, ты бы язык придержал! Ты больше чем кто бы то ни было похож на этом сайте на недоумка. Причем на всех своих никах. Ну то таке,как говорит ВАШ тренер. По теме: ты просто рассуждаешь, находясь по другую сторону события. Посмотрел бы я на тебя и почитал бы твои высказывания, если бы из ДД в МХ перешли,скажем Коноплянка с Ротанем. И еще при этом сказанули что-нибудь насчет болел(как это сделал Олень)! Ты просто с этим пока не сталкивался. Мне например очень понравилось, как уходил Джулиано! Вот это молодца! По человечески, со всеми попрощался, поблагодарил. Всем пожелал чего надо! красава! А не так как Иуда, тупо с*бался, никому ни слова ни пол-слова! Да еще и давай перетаскивать игроков! Тьфу, мля!
    да, Джуліано повів себе як мужик - чесно про своє бажання піти заявив, грав також на повну, не філонив, поки "вирішувалося питання". Пішов також красиво. успіхів йому! не знаю, що стало каталізатором "исхода" Мирона з МХ, і як та з ким він там прощався, але якби Рамос дав згоду на подовження контракту - Мирона в Дніпрі б не було (принаймні найближчим часом) і він про те знав. але склалося так, як склалося. з чого ви взяли, що Маркевич хотів масово перетягувати гравців МХ до ДД? на слуху Ксьонз, але він на контракті в КЛ... а, ходили чутки про Азеведо, але не більше того...
    conquistador
      conquistador, 19.06.2014 15:06
    0
    solova63, 17.06.2014 22:57
    жулик, ты бы язык придержал! Ты больше чем кто бы то ни было похож на этом сайте на недоумка. Причем на всех своих никах. Ну то таке,как говорит ВАШ тренер. По теме: ты просто рассуждаешь, находясь по другую сторону события. Посмотрел бы я на тебя и почитал бы твои высказывания, если бы из ДД в МХ перешли,скажем Коноплянка с Ротанем. И еще при этом сказанули что-нибудь насчет болел(как это сделал Олень)! Ты просто с этим пока не сталкивался. Мне например очень понравилось, как уходил Джулиано! Вот это молодца! По человечески, со всеми попрощался, поблагодарил. Всем пожелал чего надо! красава! А не так как Иуда, тупо с*бался, никому ни слова ни пол-слова! Да еще и давай перетаскивать игроков! Тьфу, мля!
    да, Джуліано повів себе як мужик - чесно про своє бажання піти заявив, грав також на повну, не філонив, поки "вирішувалося питання". Пішов також красиво. успіхів йому! не знаю, що стало каталізатором "исхода" Мирона з МХ, і як та з ким він там прощався, але якби Рамос дав згоду на подовження контракту - Мирона в Дніпрі б не було (принаймні найближчим часом) і він про те знав. але склалося так, як склалося. з чого ви взяли, що Маркевич хотів масово перетягувати гравців МХ до ДД? на слуху Ксьонз, але він на контракті в КЛ... а, ходили чутки про Азеведо, але не більше того...
    SprutGrigoriy
      SprutGrigoriy, 18.06.2014 15:50
    0
    Комментарий свернут. Показать
    FoZZy, 17.06.2014 21:32
    Хочу быть Белой Гуттманом и пожелать Мирону Богдановичу всего не наилучшего. Чтобы нигде у него не получилось так, как получалось в Металлисте. И чтобы он ничего не достиг ни с одним клубом. Аминь!
    Да будет так! Предатели всегда заслуживают лишь презрения.
    Veteran80
      Veteran80, 18.06.2014 09:20
    0
    Есть мнение, что в Металлист игроки шли "под Красникова", а не к Маркевичу. Поэтому, пока в Металлисте есть Красников, команда останется! Ну а МБМ - удачи в тандеме со Стеценко...
    kolezey2
      kolezey2, 18.06.2014 09:00
    0
    v_dim, 17.06.2014 20:16
    "— Ні-ні. Із «Металіста» нікого не хочу брати"
    ???!!!((( Странно ...
    не странно а слава богу
    Smeenfey
      Smeenfey, 17.06.2014 23:59
    0
    В команду-врагу, и к тренеру который бросил посреди сезона и даже не попрощался никто из металлиста переходить и не захочет! Разве только зарплату удвоить, так у них в Металле и так зарплаты заоблачные.
    solova63
      solova63, 17.06.2014 22:57
    0
    жулик, ты бы язык придержал! Ты больше чем кто бы то ни было похож на этом сайте на недоумка. Причем на всех своих никах. Ну то таке,как говорит ВАШ тренер. По теме: ты просто рассуждаешь, находясь по другую сторону события. Посмотрел бы я на тебя и почитал бы твои высказывания, если бы из ДД в МХ перешли,скажем Коноплянка с Ротанем. И еще при этом сказанули что-нибудь насчет болел(как это сделал Олень)! Ты просто с этим пока не сталкивался. Мне например очень понравилось, как уходил Джулиано! Вот это молодца! По человечески, со всеми попрощался, поблагодарил. Всем пожелал чего надо! красава! А не так как Иуда, тупо с*бался, никому ни слова ни пол-слова! Да еще и давай перетаскивать игроков! Тьфу, мля!
    Aizek Clarke
      Aizek Clarke, 17.06.2014 22:08
    0
    GOOD FUCKER, 17.06.2014 21:55
    Ну какие Вы только поцы! Давай допустим: ты работаешь на одной работе- тебе перестают платить бабки, ты уходишь с нее, а через время тебе конкурент бывшей фирмы предлагает работу с гораздо большим окладом! Ты откажешся? А Мирону Богдановичу хочу пожелать удачи в новом клубе, правда немного меньшей чем в предыдущем!
    Ушел и ладно!!! Зачем всех за собой тянуть
    UDO
      UDO, 17.06.2014 22:03
    0
    Слава Богу.....успокоилось .... Працюй i далi плiдно ...как это помягче сказать ... С днiiiпром.... А про МЕТАЛЛ забудь.....сдыхались наконец то (((
    GOOD FUCKER
      GOOD FUCKER, 17.06.2014 21:55
    0
    Aizek Clarke, 17.06.2014 20:45
    Не все такие как ты- предатели !!!!
    Ну какие Вы только поцы! Давай допустим: ты работаешь на одной работе- тебе перестают платить бабки, ты уходишь с нее, а через время тебе конкурент бывшей фирмы предлагает работу с гораздо большим окладом! Ты откажешся? А Мирону Богдановичу хочу пожелать удачи в новом клубе, правда немного меньшей чем в предыдущем!
    Kolejchuk
      Kolejchuk, 17.06.2014 21:40
    0
    FoZZy, 17.06.2014 21:32
    Хочу быть Белой Гуттманом и пожелать Мирону Богдановичу всего не наилучшего. Чтобы нигде у него не получилось так, как получалось в Металлисте. И чтобы он ничего не достиг ни с одним клубом. Аминь!
    Чего такой вывод и такие пожелании ??!!?
    Brian10
      Brian10, 17.06.2014 21:39
    0
    FoZZy, 17.06.2014 21:32
    Хочу быть Белой Гуттманом и пожелать Мирону Богдановичу всего не наилучшего. Чтобы нигде у него не получилось так, как получалось в Металлисте. И чтобы он ничего не достиг ни с одним клубом. Аминь!
    Ты просто злорадствуешь, ничего может не получатся у Маталлиста, а у Маркевича и Днепра всё будет харашо.
    FoZZy
      FoZZy, 17.06.2014 21:32
    0
    Хочу быть Белой Гуттманом и пожелать Мирону Богдановичу всего не наилучшего. Чтобы нигде у него не получилось так, как получалось в Металлисте. И чтобы он ничего не достиг ни с одним клубом. Аминь!
    Kolejchuk
      Kolejchuk, 17.06.2014 21:15
    0
    Поднял настроение
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 17.06.2014 21:06
    0
    На самом деле Мирон сказал так:
    "Из Металлиста взял бы Тайсона и Девича...
    но то таке..."
    Kolejchuk
      Kolejchuk, 17.06.2014 21:06
    0
    Мирон МАРКЕВИЧ, Это уже оставим в прошлом, Ваша задача подготовить команду к Евросезону
    ORIHOFF
      ORIHOFF, 17.06.2014 20:57
    0
    Вместо Джулиано хотелось бы увидеть Карнозу. А в линию обороны нужны молодые украинцы: Евгений Ткачук (Ворскла) и Василий Прийма (Металлург Д). Тем более Вася - патриот, недавно отказал Кубани да и со Львовской области родом. Вот только чувствую МБМ не захочет с украинцами молодыми нянчится
    Aizek Clarke
      Aizek Clarke, 17.06.2014 20:45
    0
    Не все такие как ты- предатели !!!!
    elizsribna
      elizsribna, 17.06.2014 20:18
    0
    Кто к перебежчику может пойти ??????