Украина примет участие в первых Европейских играх

Соревнования состоятся в Азербайджане в июне 2015-го года

Украина примет участие в первых Европейских играх
© noc-ukr.org

В Олімпійському домі в присутності засобів масової інформації президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка підписав офіційний документ на адресу президента Європейських Олімпійських Комітетів Патріка Хіккі, чим підтвердив готовність України брати участь у перших історичних Європейських іграх, що в червні 2015 року відбудуться в Баку (Азербайджан).

«Україна – велика європейська країна зі славними спортивними традиціями. Ми пишаємося можливістю долучитися до історичних стартів, що наступного року відбудуться вперше. Впевнений, українські спортсмени в черговий раз доведуть свої силу й майстерність, прославляючи нашу країну в Європі та світі», - наголосив головний олімпієць країни.

Європейські ігри – це новий континентальний проект спортивних змагань найвищого рівня.

Рішення про їх започаткування було прийнято 8 грудня 2012 року на 41-й Генеральній Асамблеї Європейських Олімпійських Комітетів (ЄОК). Ігри проводитимуться один раз на 4 роки.

Відзначимо, що на Іграх-2015 планується участь понад 6 тисяч атлетів з 49 країн Європи, які боротимуться за 239 комплектів нагород у 19 видах спорту (бадмінтон, баскетбол 3х3, бокс, боротьба, велоспорт, водні види спорту (водне поло, плавання, стрибки у воду, синхронне плавання), волейбол, веслування на байдарках і каное, гімнастика (акробатика, аеробіка, стрибки на батуті, спортивна гімнастика, художня гімнастика), дзюдо, карате, легка атлетика, пляжний футбол, настільний теніс, кульова стрільба, стрільба з лука, триатлон, тхеквондо, фехтування).

Наразі триває ліцензійний відбір на право участі в І Європейських іграх.

На даний момент 34 українських спортсмени виконали кваліфікаційні нормативи, що дають право брати участь в І Європейських іграх (6 – у спортивній гімнастиці, 4 – у стрибках на батуті, 6 – в аеробіці, 6 – у боротьбі вільній, 6 – у боротьбі жіночій, 6 – у боротьбі греко-римській).

НОК

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Михаил Шаповалов, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2020 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности