Бриллиантовая лига. Бондаренко повторил рекорд Европы

Андрей Проценко с личным рекордом оказался третьим

Бриллиантовая лига. Бондаренко повторил рекорд Европы

На етапі «Діамантової ліги» в Нью-Йорку відразу двоє українців увійшли до першої трійки. Богдан Бондаренко переміг з повторенням рекорду Європи й новим національним рекордом України, а Андрій Проценко з особистим рекордом був третім.

Богдан Бондаренко з першої спроби подолав планку на висоті 2,42 м, тим самим повторивши рекорд Європи і встановивши новий національний рекорд України. Попереднє досягнення також належало Богданові. У 2013 році, на етапі «Діамантової ліги» в Лозанні, він настрибав 2,41 м.
 
Андрій Проценко з третьої спроби подолав планку на висоті 2,35 м. Цей результат став його особистим рекордом і забезпечив йому третю сходинку на етапі «Діамантової ліги в Нью-Йорку. Нагадаємо, попереднє досягнення (2,33 м) Проценко встановив 8 червня на міжнародних змаганнях у Генгело.

Другим став катарець Мутаз Есса Баршим, якому також підкорилися 2,42 м.

Sport.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    drugov.vas
    drugov.vas, 15.06.2014 17:06
    0
    Ждем мирового рекорда от Богдана Бондаренко)
    sunny.kh.ua
    sunny.kh.ua, 15.06.2014 16:59
    0
    Я думал рекорд Бубки тоже будет вечным
    nekton
    nekton, 15.06.2014 15:57
    0
    Бондаренко красавчег. Не мог понять почему он пропускает этапы БЛ, призовые то неплохие. Видать реально готовиться к покорению рекорда. Удачи!!!
    marathonec
    marathonec, 15.06.2014 15:02
    0
    student_529, 15.06.2014 11:54
    Молодец!!!! Надеюсь в скором времени побьёт и мировой рекорд!!! Хотя и Баршиму это под силу!
    Ну зато конкуренция в секторе идёт всем как раз на пользу. Когда такое было, что три человека (Бондаренко, Баршим и Ухов) претендуют на казалось бы вечный мировой рекорд?!
    student_529
    student_529, 15.06.2014 11:54
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Молодец!!!! Надеюсь в скором времени побьёт и мировой рекорд!!! Хотя и Баршиму это под силу!
    drugov.vas
    drugov.vas, 15.06.2014 17:06
    0
    Ждем мирового рекорда от Богдана Бондаренко)
    sunny.kh.ua
    sunny.kh.ua, 15.06.2014 16:59
    0
    Я думал рекорд Бубки тоже будет вечным
    nekton
    nekton, 15.06.2014 15:57
    0
    Бондаренко красавчег. Не мог понять почему он пропускает этапы БЛ, призовые то неплохие. Видать реально готовиться к покорению рекорда. Удачи!!!
    marathonec
    marathonec, 15.06.2014 15:02
    0
    student_529, 15.06.2014 11:54
    Молодец!!!! Надеюсь в скором времени побьёт и мировой рекорд!!! Хотя и Баршиму это под силу!
    Ну зато конкуренция в секторе идёт всем как раз на пользу. Когда такое было, что три человека (Бондаренко, Баршим и Ухов) претендуют на казалось бы вечный мировой рекорд?!
    student_529
    student_529, 15.06.2014 11:54
    0