Десна делает Олимпик чемпионом Первой лиги

ПФК «Александрия» уступает на своем поле черниговскому клубу

2964
6
Через неспокійні події в Україні, олександрійці вперше в своїй історії проводили матч без глядачів.

Початок матчу пройшов у рівній боротьбі. Перший небезпечний момент біля воріт олександрійців гості створили на 4-й хвилині, після передачі з правого флангу, Є.Чепурненко пробив з льоту, але Р.Зарубін був на місці. Наші земляки відповіли гострою атакою на 8-й хвилині. Після трьохходівки О.Іващенко – В.Грицук – О.Іващенко, останній пробив в нижній кут воріт, але воротар зіграв надійно, парирувавши важкий м'яч. Надалі гра проходила під диктовку нашої команди. Хороший момент олександрійці мали на 20-й хвилині. Після подачі А.Сухоцького з лівого флангу, О.Іващенко не встиг замкнути передачу. На 37-й хвилині сильний удар завдав А.Запорожан зі стандарту в правий від себе кут воріт, але А.Федоренко (один із кращих гравців гостей в цьому матчі)  вдало парирував це м’яч.

Другий тайм олександрійці розпочали активніше, аніж наші гості. На 50-й хвилині після розіграшу стандарту, В.Грицук віддав м’яч на С.Старенького, але той пробив поряд зі стійкою. На 53-й хвилині, той же В.Грицук скинув м’яч під удар А.Запорожану, але, на жаль, Андрій пробив повз ворота. На 55 –й хвилині А.Голенков на правому фланзі обіграв В.Чуланова та П.Щедракова, віддав передачу на Є.Банаду, той зробив навіс в карний майданчик гостей, але А.Федоренко знову грає безпомилково. На 60-й хвилині удар А.Сухоцького в нижній кут – чудово зіграв воротар. На 62-й хвилині, після удару А.Шендріка, м’яч влучив в захисника і, на жаль, зрикошетив на кутовий. Хорошу нагоду для взяття воріт футболісти «Десни» мали на 75-й хвилині, після виконання стандарту. Я.Каваців пробив по воротах, але м’яч влучив у С.Басова. На 78-й хвилині, удар А.Запорожана із-за меж штрафного майданчика, вдало парирував голкіпер. На 80-й хвилині той же А.Запорожан в безпосередній близькості до штрафного майданчика порушує правила і Є.Чепурненко чудовим ударом в ліву від себе дев’ятку відкриває рахунок – 0:1. На 90+4 останній шанс зрівняти рахунок в матчі втратив А.Шендрік, який з лінії воротарського майданчика пробив головою вище воріт.

ПФК «Олександрія» - «Десна» (Чернігів) – 0:1 (0:0)
«Олександрія»: Зарубін, Сухоцький, Іващенко (Локтіонов, 65), Запорожан – к/к, Голенков (Бідловський, 69), Грицук (Зейналов, 82), Шендрік, Старенький (Кіча, 77), Микицей, Банада, Басов.
«Десна»: Федоренко, Бурлін, Каваців, Мельник – к/к, Смалько (Чуланов, 46), Щедраков, Чепурненко, Крамар, Бовтрук (Картушов, 59), Козак (Кондратюк, 88), Плешаков (Деребчинський, 68).
Попередження: А.Сухоцький (16), О.Іващенко (45), С.Микицей (75), Є.Банада (79), С.Басов (90+3)  - А.Смалько (29), П.Щедраков (34), В.Бовтрук (59).
Гол: Є.Чепурненко (80)