Дуду отметился голом в составе Гремио

Арендованный игрок «Динамо» провел матч в рамках Кубка Либертадорес

1697
8
У матчі 5-го туру групового етапу Кубка Лібертадорес, який відбувся у четвер рано вранці за київським часом, бразильський «Греміо», у складі якого грає орендований у «Динамо» нападник Дуду, на виїзді зустрічався з колумбійським «Атлетіко Насьональ» і обіграв суперника з рахунком 2:0.

Найцікавіші події в матчі розгорталися у другому таймі, коли були забиті обидва м'ячі. Безпосередню участь в поєдинку приймав і Дуду, який вніс особистий, відчутний внесок у перемогу своєї команди. Він вийшов на поле в стартовому складі і на 52 -й хвилині поєдинку відзначився забитим м'ячем. Динамівський бразилець скористався пасом Раміро з правого флангу майже від лицьової лінії, прийняв м'яч на лівому куті штрафного майданчика і не залишив шансів воротарю. А за хвилину до закінчення основного часу Дуду був замінений на Педро Джеромеля.

Другий м'яч записав на свій рахунок аргентинський нападаючий Ернан Баркос, який відзначився на 69 -й хвилині.

Після цієї перемоги команда Дуду з 11-ма очками лідирує у своїй групі 6, і для того, щоб зберегти перше місце, динамівцю і партнерам достатньо зіграти наступний поєдинок внічию.

Свій наступний матч, який стане заключним в груповому етапі кубка Лібертадорес, «Греміо» проведе 11-го квітня проти аутсайдера групи уругвайського «Насьоналя».