Соперники забили в ворота нашей команды три безответных мяча

1343
0
ffu.org.ua

У п’ятницю, 28 березня, юнацька збірна команда України, складена з гравців 1997 року народження, провела свій другий матч в рамках еліт-раунду чемпіонату Європи 2014 року. Цього разу суперниками «синьо-жовтих» були головні конкуренти за єдину путівку до фінальної частини − збірна Португалії.

На жаль, підопічним Олега Кузнецова сьогодні не вдалося нав’язати справжню боротьбу португальським одноліткам і наші хлопці поступилися з рахунком - 3:0. Під завісу першого тайму Алешандре Сілва нарешті домігся свого і відкрив лік забитим м’ячам у матчі − 1:0. До цього моменту португальців підводила або точність у завершальній стадії атаки, або вдала гра нашого голкіпера Дмитра Фастова.

По перерві українці намагалися переломити хід зустрічі і, навіть, захопили ініціативу у матчі, проте атаки господарів були гострішими. Одна з таких атак на 57 хвилині зустрічі виявилась гольовою і Бута подвоїв рахунок на табло − 2:0. Після цього в українців були нагоди відіграти один м’яч, але Лебедю забракло влучності. Остаточні питання щодо переможця у матчі за 4 хвилини до завершення гри зняв капітан португальців Рубен Гомеш − 3:0.

Таким чином, збірна Португалії виходить в одноосібні лідери групи 7. В іншому матчі нашого квартету, збірні Латвії та Ісландії, зіграли в нічию − 0:0. В останньому матчі еліт-раунду, який відбудеться 31 березня, українці зіграють проти латвійців.

Португалія U-17 − Україна U-17 − 3:0
Голи: Алешандре Сілва (39), Бута (57), Рубен Невеш (76)

Україна: Фастов − Кравець, Лебедь, Тарануха (Щебетун, 37), Піхальонок (Авагімян, 51), Бурко, Чоботенко (к), Гуцуляк, Тимчук, Грачов (Саутін, 59), Шевченко.
Попередження: Тимчук (32)