Кранчар поучаствовал в победе КПР

Арендованный игрок «Динамо» отыграл в очередном матче один тайм

1087
0
Вже через два дні після виїзної перемоги над «Мідлсбро» «Куінз Парк Рейнджерс» мав грати черговий матч Чемпіоншипу.

У 38-му турі суперником команди Гаррі Реднапа був «Віган Атлетік». Гра на домашньому стадіоні «рейнджерів», «Лофтус Роуд», яку відвідали 14,649 глядачів, завершилася перемогою господарів поля з мінімальним рахунком – 1:0. Єдиний гол на 16-й хвилині зустрічі забив Йоссі Бенаюн.

Орендований півзахисник київського «Динамо» Ніко Кранчар відіграв за КПР весь перший тайм, а у перерві був замінений на Гарі О’Ніла.

Провівши 38 матчів, КПР займає третю сходинку, яка дає право поборотися за третю путівку до Прем’єр-ліги у плей-оф. Відставання від другого місця, яке гарантує потрапляння до АПЛ, складає десять очок.

Наступний матч підопічні Реднапа зіграють у суботу, 29 березня, коли відправляться у гості до «Блекпулу».