Тренер Динамо получил диплом категории PRO

Алексей Герасименко повысил свою тренерскую квалификацию

Тренер Динамо получил диплом категории PRO
© fcdynamo.kiev.ua

В середині березня наставник динамівської команди U-19 Олексій Герасименко підвищив свою тренерську кваліфікацію.

Закінчивши півторарічне навчання, Олексій Петрович отримав вищу тренерську ліцензію категорії PRO. З якими командами вона дозволить йому працювати, і чим запам'яталося навчання, він розповів в інтерв'ю офіційному клубному сайту:

- З дипломом категорії PRO можна тренувати будь-яку команду в усьому світі, це вища ступінь тренерської ліцензії після категорій «С», «В» і «А». Після нашого випуску українських тренерів з такою кваліфікацією стало 76. Разом зі мною вчилися динамівці Сергій Ребров та Сергій Мізін. Ми навчалися півтора року, за цей час їздили на стажування в Одесу, Туреччину та Швейцарію. Теорія чергувалася з практикою, а на певних етапах ми здавали сесії та іспити. Словом, було дуже цікаво і пізнавально. Запам'яталося дуже багато. Викладачем був тренер «Чорноморця» Роман Григорчук, у Швейцарії з нами працювало багато французьких і англійських фахівців, так що для себе можна було почерпнути дуже багато. Повинен сказати, що було дуже складно, ми працювали з ранку до вечора. Наприклад, в Туреччині і Швейцарії починали в 9.00 ранку і закінчували о 22.00 вечора. Часом приїжджали в готель вже близько 00 години ночі. Цілий день ми писали, спілкувалися, відповідали на питання і ставили їх самі.
Доводилося поєднувати навчання з тренерською роботою в динамівській команді U-19. Коли заняття проходили в Києві, я встигав мотатися туди-сюди. А коли відїджав, то мене заміщав Игроь Костюк. На щастя, у нас хороший тренерський штаб, і Костюку я повністю довіряю. Крім того, ми постійно перебували з ним на зв'язку, якщо виникали якісь питання.
Вручення дипломів також проходило в святковій обстановці, нас знімало телебачення. Головою комісії був Йожеф Сабо, були присутні Віктор Догадайло, Валерій Шамардін, багато інших. Не зміг бути тільки Анатолій Коньков, якому потрібно було бути присутнім на Виконкомі ФФУ.

- Хто з європейських або світових тренерів є для вас прикладом?
- Мені подобаються багато фахівців - Жозе Моуріньо, Арсен Венгер, Мануель Пеллегріні. У них є справжня тренерська міць і енергетика, але не можу сказати, що на когось рівняюся.

ФК «Динамо» Киев

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Михаил Шаповалов, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    уух (праскурафф)
    уух (праскурафф), 20.03.2014 08:04
    0
    ... вот следующий, когда Блоху попрут, для Динамо готов ... с горячим динмовским сердцем...
    killing-joke
    killing-joke, 20.03.2014 00:21
    0
    76 PRO с корочкой! А кроме Маркевича, Фоменко и Григорчука нормальных тренеров в Украине нет! Зато PRO на 5 Премьер-лиг!
    qclam
    qclam, 19.03.2014 23:22
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Пора уже Герасименко становиться главным тренером ДК. Квалификация позволяет.
    andriy-m7
    andriy-m7, 19.03.2014 21:57
    0
    Banderko, 19.03.2014 19:29
    Я думав це стаття буде про Блохіна і хоітв написати що тепер Динамо почне рвати і метати всіх,адже у них тренер Про...не вийде таке написати, і з цього приводу мені дуже сумно. Хотів щось дотепне написати(
    Ага згоден обломчік вийшов, тож думав про Блоху
    micha(ZAKARPATTJA)
    micha(ZAKARPATTJA), 19.03.2014 19:47
    0
    Я теж. Мабуть всы про нього подумали)
    Naum1221
    Naum1221, 19.03.2014 19:40
    0
    Banderko, 19.03.2014 19:29
    Я думав це стаття буде про Блохіна і хоітв написати що тепер Динамо почне рвати і метати всіх,адже у них тренер Про...не вийде таке написати, і з цього приводу мені дуже сумно. Хотів щось дотепне написати(
    Угу, тоже зразу подумав про Блохіна
    Banderko
    Banderko, 19.03.2014 19:29
    0
    Я думав це стаття буде про Блохіна і хоітв написати що тепер Динамо почне рвати і метати всіх,адже у них тренер Про...не вийде таке написати, і з цього приводу мені дуже сумно. Хотів щось дотепне написати(
    уух (праскурафф)
    уух (праскурафф), 20.03.2014 08:04
    0
    ... вот следующий, когда Блоху попрут, для Динамо готов ... с горячим динмовским сердцем...
    killing-joke
    killing-joke, 20.03.2014 00:21
    0
    76 PRO с корочкой! А кроме Маркевича, Фоменко и Григорчука нормальных тренеров в Украине нет! Зато PRO на 5 Премьер-лиг!
    qclam
    qclam, 19.03.2014 23:22
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Пора уже Герасименко становиться главным тренером ДК. Квалификация позволяет.
    andriy-m7
    andriy-m7, 19.03.2014 21:57
    0
    Banderko, 19.03.2014 19:29
    Я думав це стаття буде про Блохіна і хоітв написати що тепер Динамо почне рвати і метати всіх,адже у них тренер Про...не вийде таке написати, і з цього приводу мені дуже сумно. Хотів щось дотепне написати(
    Ага згоден обломчік вийшов, тож думав про Блоху
    micha(ZAKARPATTJA)
    micha(ZAKARPATTJA), 19.03.2014 19:47
    0
    Я теж. Мабуть всы про нього подумали)
    Naum1221
    Naum1221, 19.03.2014 19:40
    0