Украинские паралимпийцы вернулись домой

Украинских спортсменов тепло встретили в Киеве

Украинские паралимпийцы вернулись домой
© Фото: Getty Images
Незважаючи на ситуацію в Криму, вони не бойкотували паралімпіаду в Сочі, а навпаки, доводили, що вони за мир та за Україну.

«Ми приїхали з перемогою! З перемогою – не медалі. З перемогою не над кимось. Ми приїхали з перемогою всієї України. Тому що ми представники своєї держави. Слава Україні!», - каже переможець паралімпіади в Сочі Григорий Вовчинський. Григорій Вовчинський один з героїв паралімпіади в Сочі. Він виграв золото, чим підтримав тріумф дружини Олександри Кононової, яка з Росії привезла весь комплект нагород. Загалом Україна виграла 5 золотих, 9 срібних та 11 бронзових нагород. Наша збірна повторила досягнення паралімпіади в Туріні. Однак жодного разу під таким тиском спортсмени ще не змагалися. Особливо це добре знає чемпіонка Людмила Павленко. Саме вона на церемонії закриття вийшла з написами «за мир». «Ми стали центром уваги для всіх країн.

В столових, на стадіонах, на треніровках. Ми були номером один для всіх пересудів і обговорів», - говорить переможниця паралімпіади в Сочі Людмила Павленко. «Феноменальна ситуація, яка символізує те, що ми зробили там на 11 Зимові паралімпіаді. Все співтовариство було на боці України, яка бореться за мир», - каже президент національного Паралімпійського Комітету України Валерій Сушкевич. Міністерство, незважаючи на труднощі з бюджетом, українським паралімпійцям заплатить понад 22 мільйони гривень. Однак там упевнені, що у грошову еквіваленті їхні успіхи оціни неможливо. Вони герої.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности