1050
0

Украинские метатели завоевали три награды на Кубке Европы

Шамотина, Богдан и Клочко завоевали медали в Португалии

З зимового Кубка Європи, який відбувся в португальському місті Лейрія, українські метальники везуть 3 медалі – «золото» та два «срібла».

Максим Богдан переміг у змаганнях з метання спису серед молоді. Більше того, його 83,41 м стали не лише «золотим» підсумком, а й найкращим результатом нинішнього сезону в світі та молодіжним національним рекордом України.

Альона Шамотіна другий рік поспіль виграє срібну медаль з метання молота серед молоді. У Португалії українка показала найкращий результат сезону в світі серед юніорок. До того ж 67,87 м стали ще й її особистим рекордом. Перемогла полька Мальвіна Копрон (69,30 м).

Ще одне «срібло», і також у змаганнях молоді, виграла дискоболка Вікторія Клочко (53,74 м). Поза конкуренцією в секторі була німкеня Шаніс Крафт (64,16 м).

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав спортсменів та тренерський склад з вдалим виступом, побажавши продовжити славні традиції української легкої атлетики і на майбутніх стартах.