775
0

Волынь сыграла вничью с Жилиной

Луцкая команда провела второй спарринг за два дня

«Волинь» зіграла сьогодні другий спаринг за два дні. Як і вчора, суперником лучан стала словацька команда. Вчора «хрестоносці» змагалися із «Слованом», сьогодні із «Жиліною» - не менш титулованим клубом. Принагідно скажемо, що це був вже третій матч на цих зборах із словацькою командою. З «Жиліною» волиняни зіграли рік тому і перемогли 2:1. Перед грою з «Волинню» сьогоднішній суперник лучан програв російським «Крильям Совєтів» 0:2.

«Волинь» же вийшла на спаринг, який грали «вдома» у «Глорія Верде», в дещо експериментальному складі. Тренери вирішили перевірити нові ігрові зв’язки. Але лучани впевнено контролювали гру і створили набагато більше небезпечних ситуацій. Кінаш не влучив у ворота із близької відстані, Літвіненко не замкнув перспективний простріл, удар Матея прийшовся у поперечку.

Утім, «Волині» довелося відігруватися після удару Хучка на 38 хвилині. Зрівняв рахунок Дмитро Нємчанінов, якому вдався і сольний прохід і влучний сильний удар на 57 хвилині. У результаті – п’ята поспіль нічия «Волині» на другому тренувальному зборі в Белеку.
Наступний спаринг «хрестоносці» зіграють у суботу проти корейського «Сувон Самсунг блувінг».

Склад «Волині»: Літовченко – Сімінін (Годований, 46), Шершун, Приндета (Р. Никитюк, 46), Шабанов (Нємчанінов, 46) – Парцванія (Рогач, 46), Кінаш (Матей, 46), Скоба – Хомченко (Гошкодеря, 35, Бабатунде, 75), Мемешев (Рамон, 35, Задерецький, 77) – Петров (Літвіненко, 46).

Голи: Хучко, 38 – Нємчанінов, 57.