Волынь сыграла вничью с боснийским Олимпиком

Подопечные Кварцяного провели очередной спарринг на сборах

692
0

Суперник «Волині» - відносно нова команда. «Олімпік» утворено групою ентузіастів у розпал війни в Югославії у 1993 році. Назва клубу – шана Зимовим Олімпійським іграм, які в 1984 році прийняло Сараєво.

Нинішній сезон в боснійській Премєр-ліги для «Олімпіка» п’ятий. У чотири попередні роки команда стабільно була п`ятою-шостою, нині також іде на шостій сходинці. «Олімпік» поступово пробився із аматорського футболу до другої, першої, а тепер і Прем`єр-ліги футболу Боснії і Герцоговини.

Контрольна гра відбувалася на «домашньому» полі «Волині» - в спортивно-оздоровчому комплексі «Глорія Верде». У перші двадцять хвилин на полі тривала «розвідка боєм», згодом команди заповзялися реалізовувати свої моменти.

Відкрили рахунок «волиняни». Знову відзначився Ерік Бікфалві, цього разу досяг його удар із середньої відстані – 1:0. Боснійці швидко зрівняли рахунок, але на 30-й хвилині «Волинь» знову повела в матчі 2:1. Це Бабатундебув першим на добиванні після удару Козьбана та сейву кіпера «Олімпіка».

Найкращий момент початку другого тайму – це удар Кінаша головою після подачі штрафного Скобою. Кіпер боснійців з великими зусиллями відвів загрозу.

Обидві команди атакували на хороших швидкостях, багато били по воротам, тому голкіпери в грі не сумували. Звісно, більше роботи було у боснійського стража воріт – лучани все ж загрожували його воротам частіше. На 80 хвилині Хомченко заробив одинадцятиметровий штрафний удар, але Скоба цього разу переграти кіпера не зумів. Тим прикріше булоотримати гол у свої ворота – боснійці зрівняли рахунок майже відразу після нереалізованого пенальті.

Склад «Волині»

1 тайм: Кичак – Сімінін, Шершун, Приндета, Шіш – Шабанов, Матей – Бабатунде, Мемешев, Бікфалві – Козьбан.

2 тайм:  Неділько – Парцванія, Масло, Карковський, Гошкодеря – Скоба, Рогач – Рамон (Задерецький,73), Кінаш (Нємчанінов, 75), Чорномаз (Хомченко, 65) – Селін (Літвіненко, 80).

Голи: Бікфалві, 25, Бабатунде, 30 - ? (27), ? (84).

Белек, СОК «Глорія Верде Резорт», +16°C.

Судді: Вадим Панченко, Андрій Герасим'юк, Олег Маслянко (усі - Білорусія).