Украина - победитель Кубка Содружества-2014

В финале турнира украинцы разгромили сборную России

28226
80

Молодіжна збірна Україна, перегравши в сьогоднішньому фіналі збірну Росії, стала переможцем Кубку Співдружності-2014! 4 голи без відповіді провели підопічні Сергія Ковальця у ворота господарів турніру!

Перший гол глядачі, що зібралися на трибунах СК «Петербурзбкий» побачили вже на 4-ій хвилині матчу − атака збірної України лівим флангом призвела до метушні у штрафній росіян, найбільш спритним у боротьбі за м’яч виявився Пучковський, який з близької відстані влучно поцілив у ворота − 1:0. Більш ніж вдалий початок для українців. Росіяни, які точно не очікували такого початку, усіма силами пішли вперед і на 15-ій хвилині…знову пропустили. Після розіграшу кутового, Приндета виграв верхову боротьбу, проте його удар прийшовся в поперечину, та першим на добивання опинився Вакуленко, який і подвоїв перевагу українців в цьому матчі.

Збірна Росії, якій необхідно вже було відігравати 2 м’ячі, продовжила натиск на ворота українців, створивши відразу декілька небезпечних моментів, серед яких варто виділити момент на 20-ій хвилині, коли гравець росіян переграв нашого воротаря, та його удар пройшов поруч зі стійкою, а вже за декілька хвилин м’яч і зовсім потрапив у стійку воріт після небезпечного розіграшу штрафного. Також можна згадати, як на 38-ій Ткаченко у падінні врятував свої ворота після удару росіян з-за меж штрафної. Та незважаючи на активні дії, відіграти бодай м’яч у господарів турніру у першому таймі не вийшло.

Відразу після перерви, Редван Мемешев влучним ударом остаточно вбив інтригу у фінальному матчі − 3:0 на користь українців вже на 47 хвилині матчу. За 10 хвилин, лише воротар росіян врятував свою команду після удару Калітвінцева та цілковитого розгрому в цьому матчі! У господарів же тепер головною метою стало забити хоча б гол престижу, та попереду у збірною Росії як і раніше нічого не виходило. У час, що залишався підопічні Сергія Ковальца продовжували створювати момент за моментом біля воріт суперника, інколи дозволяючи і росіянам проводити атаки, та обидва воротарі діяли блискуче. Остаточну ж крапку у матчі українці поставили на 90-ій хвилині, коли Тотовицький довів рахунок до 4:0!