Микола РУДНИЦЬКИЙ: «З нетерпінням чекаю зіркового матчу»

Гравець «Локомотиву» вибраний для участі в «Матчі всіх зірок» відкритого чемпіонату Росії

Микола РУДНИЦЬКИЙ: «З нетерпінням чекаю зіркового матчу»

Центральний блокуючий харківських залізничників Микола Рудницький вперше зіграє у «Матчі всіх зірок», який відбудеться в Бєлгороді 1 лютого. В ньому зустрінуться команди, які вибрали знамениті російські зв’язуючи Вадим Хамутцкіх та Костянтин Ушаков. Український волейболіст потрапив в названу першою зіркову збірну, до якої увійшли також інші волейболісти з українськими коренями - Дмитрій Мусерський, Алєксандр Косарєв, який вийдуть у стартовому складі, а також Микола Павлов та Роман Яковлєв.

- Миколо, які ваші відчуття від потрапляння в таку зіркову компанію?
- Відчуття дуже цікаві, адже я ніколи не брав участь в такій події, не був присутній в такій зірковій команді. Дуже приємно, з нетерпінням його чекаю цього матчу і вже хочеться поринути в атмосферу. Зрозуміло, що в більшій мірі це буде шоу-матч.

- Очікували, що потрапите на цей поєдинок?
- Чесно говорячи, ні. Для мене це сюрприз.

- Напевно, ви вже дивилися такі матчі. Це шоу в чистому виді, чи спортивна складова теж присутня?
- Звісно, спортивна складова присутня – всі бажають перемогти, але все ж таки це більше шоу.

- З кимось із своєї команди знайомі?
- Знаю Миколу Павлова, а з іншими перетинався лише як із суперниками.

- Чи буде якась спільна підготовка до матчу, якійсь міні-збір, чи приїдете прямо на матч?
- Чесно не вдавався в ці питання. Мабуть, напередодні матчу буде відкрите тренування.

- В такому матчі в 2012 році грав ваш одноклубник Володимир Татаринцев. Спілкувалися з ним на цю тему?
- Конкретно про той матч, ні, але я був присутнім на трибунах під час гри, яка також проходила в Бєлгороді. Зірки не просто вийшли, як на шоу-матч, а билися зі спортивним азартом.

- На нинішній момент часу ви є кращим гравцем чемпіонату Росії за числом очок, зароблених на блоці – 32 бали в дев’яти матчах. Чи можна говорити про прогрес, якого ви досягли за останній рік?
- Чемпіонат Росії, мабуть, найкращий у світі, і дійсно прогрес відчуваю. Прогресує, на мій погляд, і команда. Суперництво з кращими гравцями Європи та світу, звісно, приносить свої плоди.

- Які матчі нинішнього чемпіонату Росії залишилися в пам’яті?
- Нещодавня перемога в Білорусії над солігорським «Шахтарем». Це був наш перший виїзний успіх в цьому чемпіонаті, та ще й в трьох партіях. Команда провела добрий матч, як на мене.

- Після останнього матчу з «Прикам’єм» головний тренер «Локомотив» Юрій Філіппов відзначив дуже важкий графік січня. За рахунок чого вдалося виграти цей п’ятисетовий поєдинок?
- Так, дійсно графік дуже важкий. Першого січня виїхали з Харкова, 14-го повернулася. Виграли завдяки підтримці рідних стін, вдома ми завжди краще граємо. Зібралися силами і у вирішальні моменти виконали установку тренера. І це принесло переможний результат.

- Повернемося до «Матчу всіх зірок». Когось зі складу суперників знаєте?
- Скажемо так: з партнерами по своєї команді я знайомий більше.

- А з ким з них важче суперничати?
- Складно сказати. Мабуть, з кожним з них буде важко суперничати на сітці, адже тут, як говорять, що не гравець, то ім’я.

- Чого чекаєте від «Матчу всіх зірок»?
- Доброго настрою, позитивних емоцій. Нарешті познайомлюсь з кимось з гравців, які потрапили в цієї зіркової команд. Раніше проти них тільки грав, а зараз і поспілкуватися буде можливість і зіграти в одній команді.

- Результат важливий для вас?
- Звісно. Гадаю, що кожний гравець прагнутиме до перемоги, незважаючи на те, що це виставковий матч. І я не виключення.

Повний склад команд, які гратимуть у «Матчі всіх зірок» відкритого чемпіонату Росії.

Стартовий склад команди Хамутцкіх: Нікола Грбич, Алексєй Вербов (оба — «Зенит», Казань), Георг Грозер, Сергєй Тетюхін, Алєксандр Косарєв, Дмитрій Мусерський, Алексєй Казаков (все — «Бєлогор’є»).
Запасні: Сергєй Макаров («Кузбас»), Дмитрій Їльіних і Драган Травіца (обидва — «Бєлогор’є»), Мэттью Андерсон и Роман Яковлєв (обидва — «Зеніт»), Теодор Тодоров, Тодор Алексієв, Алєксєй Родічев (всі — «Газпром-Югра»), Микола РУДНИЦЬКИЙ («Локомотив», Харків), Ніколай Павлов («Губернія») и Артем Єрмаков («Динамо», Москва).

Стартовий склад команди Ушакова: Марлон, Ян Штокр, Юрій Бережко (всі — «Динамо», Краснодар), Тарас Хтей («Бєлогор’є»), Ніколай Апаліков, Алєксандр Волков (оба — «Зеніт»), Алєксєй Обмочаєв («Динамо», Москва).
Запасні: Александр Бутько, Павел Мороз (обидва — «Локомотив», Новосибирськ), Сєргєй Гранкін, Максвелл Холт, Дмитрій Щербінін (всі — «Динамо», Москва), Максім Міхайлов, Євгеній Сівожелез (оба — «Зеніт»), Алєксєй Спірідонов («Факел»), Андре Бьорн («Урал»), Андрєй Ащев («Динамо», Краснодар) и Хачатур Степанян («Бєлогор’є»).

За матеріалами ФВУ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Игорь Заржицкий, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности