У Будинку футболу відбулася нарада українських мас-медіа

Основною темою обговорення була церемонія Extra-liga futsal Awards, а також чемпіонат Європи

У роботі круглого столу взяли участь представники від провідних українських ЗМІ, які висвітлюють футзал – спорт № 2 в Україні. Так само на нараді були присутні президент Екстра-ліги Степан Мельничук, президент Асоціації футзалу України Сергій Владико і віце-президент Асоціації футзалу України Вадим Каганов.

У першій частині наради йшлося, в основному, про Extra liga futsal Awards 2013 (щорічна церемонія, на якій вручаються призи кращим представникам футзалу в Україні, аналог золотого м'яча у футболі) а саме про правила підрахунку голосів, регламентних нормах і найголовніше про об'єктивність вибору того чи іншого кандидата. Церемонію вирішили провести у день фіналу Кубка України з футзалу. За підсумком обговорення було прийнято рішення підготувати документи і конкретні пропозиції для розгляду їх на загальних зборах та прийняття рішення щодо об'єднання нинішньої процедури визначення кращих, яка прописана в регламенті Екстра-ліги з одного боку та Extra-liga futsal Awards з іншого боку. Президент АФКУ «Екстра-ліга» Степан Мельничук зазначив, що приймаються будь-які конкретні пропозиції щодо правил визначення кращих.

Далі слово взяв президент АФУ Сергій Владико, який відзначив прогрес у висвітленні футзалу в Україні, а так само подякував всім присутнім журналістам за той неоціненний внесок, який вони роблять у розвиток футзалу. Після цього особисто вручив м'яч з автографами гравців національної збірної Андрію Гулію, як приз за перемогу у вікторині . Далі Сергій Васильович розповів про заплановані заходи національної збірної перед вильотом до Бельгії, а також зазначив, що офіційним транслятором ЄВРО-2014 буде телеканали Eurosport.

У другій частині наради була організована невелика конференція, на якій Степан Мельничук відповів на питання, які цікавлять журналістів. Чекайте інтерв`ю на нашому сайті в найближчий час.

Прес-служба Екстра-ліги

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности