Волынь и Актобе расписали ничью

Луцкая команда провела первый спарринг на сборах

В середу луцька «Волинь» відіграла перший товариський матч у Белеку. Лучани зустрічалися із чемпіоном Казахстану і учасником ЛЄ 2013-14 «Актобе». Матч відбувся на «домашній» арені «Волині» - стадіоні готелю «Глорія Верде Резорт».

У Белеку сьогодні, як і в попередні дні, була хороша футбольна погода, +16. Рівно два роки тому лучани вже грали із Актобе у Туреччині. 17 січня 2012 року Волинь мінімально перемогла 1:0 (Гобер). Відтоді у складі "Волині" залишилося небагато виконавців, які грали із казахами: Неділько із Літовченком, Масло, Сімінін та Лопес.

Відзначимо, що цим матчем «Актобе» завершувала свій збір у Белеку. Це п`ятий спаринг команди Володимира Никитенка. Казахи у січні не програвали і підписали чотирьох новачків. Лучани ж грали тільки перший матч у Белеку, звичайно, ж на фоні кількаразових тренувань.

Утім, ініціативою в матчі більше володіли саме лучани. У першому таймі виділимо активність Бікфалві, якому часто доводилося виконувати стандарти. Та й з гри Ерік наважувався на удари. Шанс мав й Артем Шабанов. Він підключився на подачу з кутового й ледь не замкнув пас Бабатунде з кута поля ударом з лету.

В другій частині гри «хрестоносці» також діяли активніше. Шіш двічі «пропрасував» свій фланг і прострілював, але гравці атаки не замкнули його асисти. Козьбан вистрелив трохи вище воріт.

Але на 72 хвилині Дмитро таки забив: він отримав м'яча перед штрафною після подачі Задерецького і виносу м`яча захисниками, увійшов в карний і пробив у ближній кут. Удар вийшов точним і м`яч від стійки влетів у ворота.

Чемпіони Казахстану швидко відігралися – нападнику «Актобе» Жалмукану вдався дальній прицільний удар – 1:1. При тому відзначимо, що у другому таймі Неділько здійснив феноменальний сейв – витягнув м’яча з-під попречини. Взагалі, Дмитро знову підтвердив такий собі статус «чемпіона «Волині» у товариських матчах». Козьбану вдається дуже багато забивати саме у спарингах. Сподіваємося, що приціл не зіб’ється і в офіційних матчах.

У кінцівці гри ближчою до перемоги була саме «Волинь». Козьбан двічі бив головою, але неточно, а Чорномаз влучив у стійку.
Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию - 1:1.

Склад Волині:

1 тайм: Кичак - Сімінін, Масло, Шиков, Нємчанінов - Рамон, Бабатунде, Шабанов, Матей, Ерік - Петров.
2 тайм: Неділько – Годований (Р. Никитюк, 65, Литвиненко, 80 ), Шершун, Карковський, Шіш – Кінаш (Хомченко, 65, Селін, 80), Парцванія, Гошкодеря, Задерецький, Чорномаз – Козьбан.