Карпаты отмечают свое 51-летие

Львовский клуб был основан в ночь на Крещение

Сьогодні, 18-го січня 2014 року виповнюється 51 рік з дня заснування футбольної команди «Карпати» – флагмана футболу всієї Західної України та одного з найпопулярніших клубів нашої держави.

Рівно 51 рік тому, 18-го січня 1963 року, мешканці Західної України готувалися до Щедрого Вечора напередодні одного з найбільших християнських свят – Хрещення Ісуса Христа. Втім, в одній із львівських квартир група солідних чоловіків була зайнята виключно земною справою – обирали назву для новоствореного футбольного клубу. Обговорювали довго, варіантів було чимало. Врешті решт зупинилися на назві «Карпати». Чому? Все дуже просто – вона насправді вказувала на цілий регіон, який мав презентувати футбольний коллектив міста Лева на зелених полях в той час Радянського Союзу.

І от з того дня сьогодні минає 51 рік... Напевно ініціатори створення «Карпат» й гадки не мали, чим усе обернеться. Вони навіть не могли уявити, що нова команда невдовзі збиратиме повні стадіони, що у місті зародиться карпатівський дух. «Зелено-білим» судилося дуже швидко стати провідною командою в регіоні й улюбленою для багатьох вболівальників не лише в нашій країні, а й далеко за її межами.

В історії «Карпат» було різне. Найбільш пам’ятні сторінки – це виграш Кубка СРСР, вихід до елітного дивізіону радянського футболу, бронзові медалі чемпіонату України та участь в груповому турнірі Ліги Європи. Але були й болючі падіння, як то виліт з вищої ліги чемпіонатів Радянського Союзу та України. Було і сім років «клінічної смерті», коли партійні чиновники разом з військовими намагалися раз і назавжди знищити «Карпати», які мозолили їм очі і немов кістка стояли поперек горла. Не вийшло! Громада стала на захист улюбленого клубу і зробила все, аби відродити Народну команду!

«Карпати» мають непросту, але чудову вже більш ніж піввікову історію і завжди виокремлювалися з-поміж інших команд незламним характером, згуртованістю, вмінням вести самовіддану боротьбу з першої до останньої хвилини. Недарма «Карпати» давно зажили слави кубкового бійця. Упродовж останніх років, які виявилися непростими, «Карпати» вкотре продемонстрували свій характер і зуміли зберегти традиції. Тож можна не сумніватися, що вже в найближчому майбутньому «Карпати» знову вирішуватимуть найвищі турнірні завдання як на внутрішній арені, так і в Європі.

Тож з Днем народження, «Карпати»!

Інформаційний центр ФК «Карпати»

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Владимир_Скидан( Ст.Оскол)
    Владимир_Скидан( Ст.Оскол), 19.01.2014 13:19
    0
    Поздравляю.
    shpachok54
    shpachok54, 19.01.2014 13:11
    0
    Адміни! А що, правила спілкування для окремих, - не існують.
    dem896
    dem896, 19.01.2014 05:53
    0
    Поздравляю,51 солидная дата,успехов.Привет с России.
    sheva72
    sheva72, 19.01.2014 05:25
    0
    alwel-73, 19.01.2014 04:08
    Нищеброды галимые,помесь австрийсклой сучки и немецкого фельтфебеля,,холопы рода не помнящегоПХУ с Украины
    ,бросай палёную гепа-водку)))''беги в аптеку за зелёнкой пока не позно!!! Рода ,,непомнящего'' це ти мама узбечка, папа нанаец а ти вирiшив шо ти украiнець)))) ось вам росiйська натура. Називаеться ,,пусти рускую свинью за стол она ноги на стол''
    olexa-752012
    olexa-752012, 19.01.2014 05:09
    0
    alwel-73, 19.01.2014 04:08
    Нищеброды галимые,помесь австрийсклой сучки и немецкого фельтфебеля,,холопы рода не помнящегоПХУ с Украины
    Cдохни, падаль москвожопая, и чтоб твои родичи все подохли!
    alwel-73
    alwel-73, 19.01.2014 04:08
    0
    Комментарий свернут. Показать
    sheva72, 19.01.2014 03:59
    о гепино гiмно.напевно з дупи (допи)))) вiдписало)))
    Нищеброды галимые,помесь австрийсклой сучки и немецкого фельтфебеля,,холопы рода не помнящегоПХУ с Украины
    sheva72
    sheva72, 19.01.2014 03:59
    0
    alwel-73, 19.01.2014 03:33
    Бендеравцам не место в Украине,всех пристрелить как собак,как и их главря.убл.дка.
    о гепино гiмно.напевно з дупи (допи)))) вiдписало)))
    alwel-73
    alwel-73, 19.01.2014 03:33
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Бендеравцам не место в Украине,всех пристрелить как собак,как и их главря.убл.дка.
    alwel-73
    alwel-73, 19.01.2014 03:08
    0
    Комментарий свернут. Показать
    К пшехам,на .уй.
    shpachok54
    shpachok54, 19.01.2014 00:37
    0
    Щиро Вітаю! До нових звершень, Леви!
    Kot-kharkiv
    Kot-kharkiv, 18.01.2014 23:48
    0
    С Днюхой, Леви!!!!
    Зрелищной игры, отличных спортивных результатов, радости болельщикам!!!
    bolela81
    bolela81, 18.01.2014 22:56
    0
    Мої найщиріші привітання.
    Слава Україні.
    thebestfarmer
    thebestfarmer, 18.01.2014 22:35
    0
    Вітаю,порадуйте нас!!!!
    Hartmann22
    Hartmann22, 18.01.2014 20:33
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Наші Леви !
    Bandera.Lviv
    Bandera.Lviv, 18.01.2014 20:32
    0
    З ДНЮХОЮ!
    Ossa8860
    Ossa8860, 18.01.2014 20:24
    0
    Присоединяюсь к добрым пожеланиям!
    conquistador
    conquistador, 18.01.2014 20:14
    0
    З Днем Народження! Успіхів!
    karron
    karron, 18.01.2014 20:03
    0
    Вітаю! Побільше перемог
    Kolejchuk
    Kolejchuk, 18.01.2014 19:14
    0
    Поздравляю, Ждемс только побед !!!
    Карпати вперед
    olgorl
    olgorl, 18.01.2014 18:49
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Юбилей левам? Сала хищникам! Героям сала!
    Владимир_Скидан( Ст.Оскол)
    Владимир_Скидан( Ст.Оскол), 19.01.2014 13:19
    0
    Поздравляю.
    shpachok54
    shpachok54, 19.01.2014 13:11
    0
    Адміни! А що, правила спілкування для окремих, - не існують.
    dem896
    dem896, 19.01.2014 05:53
    0
    Поздравляю,51 солидная дата,успехов.Привет с России.
    sheva72
    sheva72, 19.01.2014 05:25
    0
    alwel-73, 19.01.2014 04:08
    Нищеброды галимые,помесь австрийсклой сучки и немецкого фельтфебеля,,холопы рода не помнящегоПХУ с Украины
    ,бросай палёную гепа-водку)))''беги в аптеку за зелёнкой пока не позно!!! Рода ,,непомнящего'' це ти мама узбечка, папа нанаец а ти вирiшив шо ти украiнець)))) ось вам росiйська натура. Називаеться ,,пусти рускую свинью за стол она ноги на стол''
    olexa-752012
    olexa-752012, 19.01.2014 05:09
    0
    alwel-73, 19.01.2014 04:08
    Нищеброды галимые,помесь австрийсклой сучки и немецкого фельтфебеля,,холопы рода не помнящегоПХУ с Украины
    Cдохни, падаль москвожопая, и чтоб твои родичи все подохли!
    alwel-73
    alwel-73, 19.01.2014 04:08
    0
    Комментарий свернут. Показать
    sheva72, 19.01.2014 03:59
    о гепино гiмно.напевно з дупи (допи)))) вiдписало)))
    Нищеброды галимые,помесь австрийсклой сучки и немецкого фельтфебеля,,холопы рода не помнящегоПХУ с Украины
    sheva72
    sheva72, 19.01.2014 03:59
    0
    alwel-73, 19.01.2014 03:33
    Бендеравцам не место в Украине,всех пристрелить как собак,как и их главря.убл.дка.
    о гепино гiмно.напевно з дупи (допи)))) вiдписало)))
    alwel-73
    alwel-73, 19.01.2014 03:33
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Бендеравцам не место в Украине,всех пристрелить как собак,как и их главря.убл.дка.
    alwel-73
    alwel-73, 19.01.2014 03:08
    0
    Комментарий свернут. Показать
    К пшехам,на .уй.
    shpachok54
    shpachok54, 19.01.2014 00:37
    0
    Щиро Вітаю! До нових звершень, Леви!
    Kot-kharkiv
    Kot-kharkiv, 18.01.2014 23:48
    0
    С Днюхой, Леви!!!!
    Зрелищной игры, отличных спортивных результатов, радости болельщикам!!!
    bolela81
    bolela81, 18.01.2014 22:56
    0
    Мої найщиріші привітання.
    Слава Україні.
    thebestfarmer
    thebestfarmer, 18.01.2014 22:35
    0
    Вітаю,порадуйте нас!!!!
    Hartmann22
    Hartmann22, 18.01.2014 20:33
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Наші Леви !
    Bandera.Lviv
    Bandera.Lviv, 18.01.2014 20:32
    0
    З ДНЮХОЮ!
    Ossa8860
    Ossa8860, 18.01.2014 20:24
    0
    Присоединяюсь к добрым пожеланиям!
    conquistador
    conquistador, 18.01.2014 20:14
    0
    З Днем Народження! Успіхів!
    karron
    karron, 18.01.2014 20:03
    0
    Вітаю! Побільше перемог
    Kolejchuk
    Kolejchuk, 18.01.2014 19:14
    0
    Поздравляю, Ждемс только побед !!!
    Карпати вперед
    olgorl
    olgorl, 18.01.2014 18:49
    0