2038
1

Сборная Украины U-18 вышла в финал турнира Четырех наций

Украинская молодежь сразится с польскими сверстниками

Юніорська збірна команда України гратиме у фіналі міжнародного хокейного турніру «Чотирьох націй».

В першому поєдинку ігрового дня команда Андрія Савченка поступилася команді Польщі. Вирішальним моментом матчу стало незарахування арбітрами шайби після кидка Євгена Тимченка. Хоча як показав відеоповтор епізоду, підстав незараховувати гол у Габора Майєра не було. Цей момент психологічно надломив команду, що й відобразилося на підсумковому рахунку.

Після того як пролунав фінальний свисток у нашої команди залишилось рівно година та 20 хвилин до виходу на лід на розминку перед наступним матчем. За ці 80 хвилин наша команда мала встигнути переодягнутися, піти до готелю, пообідати та повернутися на арену. Про відпочинок та суху розминку навіть мова не йшла. Здавалося, у такій ситуації шансів у нашої команди на позитивний результат не було.

Але підопічні Андрія Савченка мали іншу думку. Витримавши атаки суперника у перших двох періодах, синьо-жовті домінували у третьому періоді і зуміли зрівняти рахунок. Долю матчу вирішила хокейна лотерея, в якій майстерність та вдача були на боці українців.

У фіналі нашій команді протістоятиме збірна Польщі. Початок зустрічі о 13:30 за київським часом.

Польща – Україна – 4:1 (1:0; 1:1; 2:0)

29 грудня 2013 року, 13:30. УТЕ-Арена, 31 глядач

Судді: Г. Майєр, А. Шолтес, Б. Шомош

Склад України: Писаренко. Влад – Ядловський, Жовнір – Андрейків, Соловйов – Тарасіч, Клочко. Тимченко – Бондаренко – Кривенко, Терчієв – Черверіков – Герасименко, Геворкян – Єфремов – Алексанян-Петрович, Свіщев – Генералов – Худяков, Нігматуллін.

Голи: 1:0. Лищарчик (Сікора, Яскєвіч, 10:38 – більш.), 1:1. Алексанян-Петрович (Геворкян, Єфремов, 21:56), 2:1. Всол (Мусіол, Яворскі, 35:43), 3:1. Сікора (Яскєвіч, 52:14), 4:1. Сікора (Курас, 59:27 – п.в.).

Кидки: 29 – 49

Штраф: 10 – 10

Україна – Словенія – 4:3 (0:1; 1:2; 2:0; 0:0; 1:0)

29 грудня 2013 року, 18:00. УТЕ-Арена, 30 глядачів

Судді: Г. Кінчеш, П. Бедо, П. Міжак

Склад України: Хмель (Писаренко. Влад – Ядловський, Жовнір – Андрейків, Соловйов – Тарасіч, Клочко. Тимченко – Бондаренко – Кривенко, Нігматуллін – Черверіков – Герасименко, Геворкян – Єфремов – Алексанян-Петрович, Свіщев – Генералов – Худяков.

Голи: 0:1. Єкліч (Главіч, 0:31), 0:2. Єкліч (Жнідаршич, Главіч, 32:03), 1:2. Бондаренко (Худяков, Кривенко, 34:09), 1:3. Главіч (Єкліч, Жнідаршич, 35:44 – більш.), 2:3. Кривенко (44:10 – більш.), 3:3. Алексанян-Петрович (Влад, 52:11 – більш.); 4:3. Бондаренко (вирішальний булліт).

Серія кидків для визначення переможця гри: 1:0. Бондаренко, 1:0. Шимсік (воротар), 1:0. Кривенко (воротар), 1:0. Єкліч (воротар), 2:0. Алексанян-Петрович.

Кидки: 30 – 39

Штраф: 33 – 8