Підсумки жеребкування 1/8 фіналу Кубку України з футзалу

Одразу в трьох парах екстралігові команди зіграють між собою

Підсумки жеребкування 1/8 фіналу Кубку України з футзалу

Асоціація футзалу України провела жеребкування 1/8 фіналу Кубку України. За її підсумками були сформовані такі пари:

«Приват» (Кривий Ріг) – «ІнБев» (Житомир)
«Сапфір» (Донецьк) – «Лукас» (Кременчук)
«ЛТК» (Луганськ) – «Локомотив» (Харків)
«Віза-Вторма» (Івано-Франківськ) – «Буран-Ресурс» (Донецьк)
«ХІТ» (Київ) – «Моноліт» (Харків)
«Епіцентр К3» (Київ) – «Енергія» (Львів)
«Єнакієвець» (Єнакієве) – «Спортлідер+» (Хмельницький)
«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)

Матчі 1/8 фіналу пройдуть 19 січня 2014 року (базова дата) на майданчиках команд, що в парах зазначені першими.

Асоціація футзалу України

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    forca_uve
      forca_uve, 27.12.2013 13:46
    0
    Sadixson, 26.12.2013 11:59
    а по-моему правильно сделали, что вслепую развели. и так команды ЭЛ не играли предварительные раунды- преимущество им дали... хочешь брать кубок - обыгрывай всех да и всё... Зато маленьким командам есть шанс показать себя, и по-моему, их футзал бывает интересней смотреть, чем игры некоторых команд нашей вышки...
    согласен на все 100%
    henry_14ua
      henry_14ua, 26.12.2013 22:40
    0
    Andrey_87, 26.12.2013 20:47
    Енергія не Спортлідер, думаю що пройде без особливих проблем Епіцентр.
    я вам даю 80% гарантії, що без проблем не вийде)
    Andrey_87
      Andrey_87, 26.12.2013 20:47
    0
    henry_14ua, 25.12.2013 22:10
    ви явно помиляєтеся. Повірте, що у матчі "Енергія"-"Епіцентр К3" шанси у обох команд майже рівні. Якщо не вірите, то подивіться хто грає за киян.
    Енергія не Спортлідер, думаю що пройде без особливих проблем Епіцентр.
    Sadixson
      Sadixson, 26.12.2013 11:59
    0
    а по-моему правильно сделали, что вслепую развели. и так команды ЭЛ не играли предварительные раунды- преимущество им дали... хочешь брать кубок - обыгрывай всех да и всё... Зато маленьким командам есть шанс показать себя, и по-моему, их футзал бывает интересней смотреть, чем игры некоторых команд нашей вышки...
    henry_14ua
      henry_14ua, 25.12.2013 22:10
    0
    vadek81, 25.12.2013 15:07
    Нас чекають не цікаві чвертьфінали. Хіба шо Лукас зможе на рівних проистояти командам ЕЛ, а так і умови не рівні. Якусь канаву зробила федерація, .
    ви явно помиляєтеся. Повірте, що у матчі "Енергія"-"Епіцентр К3" шанси у обох команд майже рівні. Якщо не вірите, то подивіться хто грає за киян.
    Andrey_87
      Andrey_87, 25.12.2013 20:29
    0
    vadek81, 25.12.2013 15:07
    Нас чекають не цікаві чвертьфінали. Хіба шо Лукас зможе на рівних проистояти командам ЕЛ, а так і умови не рівні. Якусь канаву зробила федерація, .
    А в чвертьфіналі зівйдуться 2 пари команд екстраліги і все.
    vadek81
      vadek81, 25.12.2013 15:07
    0
    Нас чекають не цікаві чвертьфінали. Хіба шо Лукас зможе на рівних проистояти командам ЕЛ, а так і умови не рівні. Якусь канаву зробила федерація, .
    KROKODILLER
      KROKODILLER, 25.12.2013 14:07
    0
    зробити вже 2 гри, вдома та на виїзді.
    ====
    повністю згідний
    forca_uve
      forca_uve, 25.12.2013 14:04
    0
    отличная жеребьевка!
    Andrey_87
      Andrey_87, 25.12.2013 13:48
    0
    vasyan86, 25.12.2013 13:04
    Хорошо хоть финала восьми не будет. А Энергии как бы пофартило...так ли уж?
    Єначці також пофіртило, Ураган і ЛТК мають невеличку перевагу бо грають вдома.
    Я думаю варто було або розвести команди по корзинах на сіяні та не сіяні, або зробити вже 2 гри, вдома та на виїзді.
    А то виходить одні мають понести великі затрати і їхати через всю Україну, а іншим нікуди їхати не потрібно.
    Andrey_87
      Andrey_87, 25.12.2013 13:48
    0
    vasyan86, 25.12.2013 13:04
    Хорошо хоть финала восьми не будет. А Энергии как бы пофартило...так ли уж?
    Єначці також пофіртило, Ураган і ЛТК мають невеличку перевагу бо грають вдома.
    Я думаю варто було або розвести команди по корзинах на сіяні та не сіяні, або зробити вже 2 гри, вдома та на виїзді.
    А то виходить одні мають понести великі затрати і їхати через всю Україну, а іншим нікуди їхати не потрібно.
    vasyan86
      vasyan86, 25.12.2013 13:04
    0
    Хорошо хоть финала восьми не будет. А Энергии как бы пофартило...так ли уж?
    keegan
      keegan, 25.12.2013 13:00
    0
    зря не развели вышку
    Andrey_87
      Andrey_87, 25.12.2013 11:47
    0
    Знов жереб безжальний. 3 пари з екстраліги, хіба це на розвиток футзалу йде коли сильні команди повибувають на ранній стадії, а в фінал чотирьох аматорські колективи знов повиходять. Кому від цього краще буде? Для команд першої ліги це звісно шанс проявити себе, але на видовищність цього турніру це аж точно не піде.
    forca_uve
      forca_uve, 27.12.2013 13:46
    0
    Sadixson, 26.12.2013 11:59
    а по-моему правильно сделали, что вслепую развели. и так команды ЭЛ не играли предварительные раунды- преимущество им дали... хочешь брать кубок - обыгрывай всех да и всё... Зато маленьким командам есть шанс показать себя, и по-моему, их футзал бывает интересней смотреть, чем игры некоторых команд нашей вышки...
    согласен на все 100%
    henry_14ua
      henry_14ua, 26.12.2013 22:40
    0
    Andrey_87, 26.12.2013 20:47
    Енергія не Спортлідер, думаю що пройде без особливих проблем Епіцентр.
    я вам даю 80% гарантії, що без проблем не вийде)
    Andrey_87
      Andrey_87, 26.12.2013 20:47
    0
    henry_14ua, 25.12.2013 22:10
    ви явно помиляєтеся. Повірте, що у матчі "Енергія"-"Епіцентр К3" шанси у обох команд майже рівні. Якщо не вірите, то подивіться хто грає за киян.
    Енергія не Спортлідер, думаю що пройде без особливих проблем Епіцентр.
    Sadixson
      Sadixson, 26.12.2013 11:59
    0
    а по-моему правильно сделали, что вслепую развели. и так команды ЭЛ не играли предварительные раунды- преимущество им дали... хочешь брать кубок - обыгрывай всех да и всё... Зато маленьким командам есть шанс показать себя, и по-моему, их футзал бывает интересней смотреть, чем игры некоторых команд нашей вышки...
    henry_14ua
      henry_14ua, 25.12.2013 22:10
    0
    vadek81, 25.12.2013 15:07
    Нас чекають не цікаві чвертьфінали. Хіба шо Лукас зможе на рівних проистояти командам ЕЛ, а так і умови не рівні. Якусь канаву зробила федерація, .
    ви явно помиляєтеся. Повірте, що у матчі "Енергія"-"Епіцентр К3" шанси у обох команд майже рівні. Якщо не вірите, то подивіться хто грає за киян.
    Andrey_87
      Andrey_87, 25.12.2013 20:29
    0
    vadek81, 25.12.2013 15:07
    Нас чекають не цікаві чвертьфінали. Хіба шо Лукас зможе на рівних проистояти командам ЕЛ, а так і умови не рівні. Якусь канаву зробила федерація, .
    А в чвертьфіналі зівйдуться 2 пари команд екстраліги і все.
    vadek81
      vadek81, 25.12.2013 15:07
    0
    Нас чекають не цікаві чвертьфінали. Хіба шо Лукас зможе на рівних проистояти командам ЕЛ, а так і умови не рівні. Якусь канаву зробила федерація, .
    KROKODILLER
      KROKODILLER, 25.12.2013 14:07
    0
    зробити вже 2 гри, вдома та на виїзді.
    ====
    повністю згідний
    forca_uve
      forca_uve, 25.12.2013 14:04
    0
    отличная жеребьевка!
    Andrey_87
      Andrey_87, 25.12.2013 13:48
    0
    vasyan86, 25.12.2013 13:04
    Хорошо хоть финала восьми не будет. А Энергии как бы пофартило...так ли уж?
    Єначці також пофіртило, Ураган і ЛТК мають невеличку перевагу бо грають вдома.
    Я думаю варто було або розвести команди по корзинах на сіяні та не сіяні, або зробити вже 2 гри, вдома та на виїзді.
    А то виходить одні мають понести великі затрати і їхати через всю Україну, а іншим нікуди їхати не потрібно.
    Andrey_87
      Andrey_87, 25.12.2013 13:48
    0
    vasyan86, 25.12.2013 13:04
    Хорошо хоть финала восьми не будет. А Энергии как бы пофартило...так ли уж?
    Єначці також пофіртило, Ураган і ЛТК мають невеличку перевагу бо грають вдома.
    Я думаю варто було або розвести команди по корзинах на сіяні та не сіяні, або зробити вже 2 гри, вдома та на виїзді.
    А то виходить одні мають понести великі затрати і їхати через всю Україну, а іншим нікуди їхати не потрібно.
    vasyan86
      vasyan86, 25.12.2013 13:04
    0
    Хорошо хоть финала восьми не будет. А Энергии как бы пофартило...так ли уж?
    keegan
      keegan, 25.12.2013 13:00
    0
    зря не развели вышку
    Andrey_87
      Andrey_87, 25.12.2013 11:47
    0
    Знов жереб безжальний. 3 пари з екстраліги, хіба це на розвиток футзалу йде коли сильні команди повибувають на ранній стадії, а в фінал чотирьох аматорські колективи знов повиходять. Кому від цього краще буде? Для команд першої ліги це звісно шанс проявити себе, але на видовищність цього турніру це аж точно не піде.