1830
1

Приват вибиває Ураган-2 з Кубку України

Справжній кубковий двобій був зіграний у Кривому Розі

Івано-франківський «Ураган-2» припинив свої виступи у Кубку України вже на стадії другого етапу попереднього раунду. Далі – в 1/8 фіналу проходить криворізький «Приват», якому більше пощастило у серії післяматчевих пенальті 7:6. Втім усі питання щодо переможця цього поєдинку команди могли вирішити й в основний час, що завершився бойовою нічиєю 8:8...

Пропустивши в дебюті матчу, невдовзі всього за дві з половиною хвилини підопічні Івана Скіцка забили аж п'ять (!) голів у ворота господарів. З 11-ї по 13-у хвилини відзначились Роман Ярий, Юліан Горбатий, Роман Горпинич, а Ігор Корсун оформив дубль. Однак втримати перевагу у чотири м'ячі не зуміли, дозволивши супернику до завершення першого тайму зрівняти рахунок. Хоча й гості не пропустили у меншості, коли на 16-й хвилині за друге попередження був вилучений Мар'ян Пелех.

Одразу після перерви досвідчений Роман Ярий потужним ударом зі штрафного знову вивів івано-франківців вперед, а через 6 хвилин Ігор Кушецький зробив рахунок 5:7. Втім не реалізувавши кілька хороших моментів, «ураганівці» знову двічі пропустили. Відтак наприкінці пішли атакувати з п'ятим польовим гравцем, і за півтора хвилини до завершення другого тайму Павло Миколюк втретє вивів свою команду вперед. Але за 45 секунд до сирени «приватівці» не без допомоги рикошету знову зуміли зрівняти рахунок - 8:8.

Далі була серія післяматчевих пенальті, в якій обидві команди реалізували по шість ударів. Господарі забили й сьомий шестиметровий, а вирішальний удар «ураганівця» Андрія Цілика потягнув воротар «Привату», який, щоправда вийшов з лінії майже на 2 метри вперед...

«Приват» (Кривий Ріг) – «Ураган-2» (Івано-Франківськ) – 8:8, по пенальті 7:6

«Ураган-2»: Бухвак (Кучера, 21) – Зварич, Рудавець, Кушецький, Ярий – Корсун, Горпинич, Миколюк, Пелех - Горбатий, Лясковський, Баланик.
Голи: Бакум (5), Баклан (13, 34, 40), Рибак (14, 36), Дєдунов (15), Василиненко (20) - Ярий (11, 21), Горбатий (12), Корсун (13, 13), Горпинич (13), Кушецький (27), Миколюк (39).
Попередження: Рибак (23) - Пелех (5), Кушецький (34).
Вилучення: Пелех (16, повторне попередження).

Серія пенальті: Бакум (1:0), Ярий (1:1), Рибак (2:1), Горпинич (2:2), Баклан (3:2), Кушецький (3:3), Острий (4:3), Миколюк (4:4), Гречка (5:4), Зварич (5:5), Василиненко (6:5), Лясковський (6:6), Балик (7:6), Цілик (7:6, воротар).