Игорь ЯВОРСКИЙ: «О снятии с чемпионата не может быть и речи»
Главный тренер тернопольской «Нивы» прокомментировал ситуацию в клубе
![Игорь ЯВОРСКИЙ: «О снятии с чемпионата не может быть и речи»](https://pic.sport.ua/images/news/0/5/44/orig_208958.jpg)
- Ігоре Петровичу, в інтернет-ЗМІ з’явилася інформація, що «Нива» може навіть не дожити до весни через заборгованість перед гравцями. Чи справді нині може постати питання про зняття зі змагань?
- Це якась нісенітниця. Не знаю навіть, звідки могла з’явитися така інформація? Про те, що «Нива» може не дожити до початку другої частини чемпіонату, не може бути й мови. Приховувати не буду, деяка затримка з виплатами перед командою є, але вже цієї п’ятниці, коли й відбудеться зустріч із губернатором області Валентином Хоптяном, усі борги мають бути ліквідовані.
- Чи часто упродовж першої частини чемпіонату фінансові проблеми нагадували про себе?
- Нині така ситуація в нашій країні, що навряд чи якийсь клуб не зазнав затримок із виплати зарплатні. Але як зараз, так і впродовж першої частини сезону Валентин Хоптян робив усе можливе, щоби гравці не відчували на собі затримок із виплатами грошей. Ви ж самі бачите, як хлопці переконливо провели відрізок чемпіонату перед зимовою перервою. Тобто, вони довіряють керівництву й тренерському штабу.
- Чи відомий уже план зимової підготовки? Можливо, вже є інформація щодо гравців, які прийдуть чи залишать команду?
- Усі ці питання, як і підсумки двадцяти зіграних турів, будуть темою розмови на зустрічі з губернатором. Проте вже зараз можу сказати, що ми знаємо, хто може залишити колектив: це гравці, які виступали за «Ниву» на правах оренди. Маємо на увазі й кількох виконавців, які можуть підсилити наш ФК. Імена ще не називатиму. Визначилися й із планом підготовки. 20 січня розпочинаємо перший збір у Тернополі. Наступні два збори проведемо в Криму та на Закарпатті. Достовірнішою інформацією володітимемо згодом.
«Украинский футбол»
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите
![Настроить ленту](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ
![Леннокс Льюис оценил шансы Дюбуа в реванше против Усика](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/89/middle_737972.jpg)
![Леннокс Льюис оценил шансы Дюбуа в реванше против Усика](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/89/small_737972.jpg)
Легенда бокса – о возможном следующем бое Александра
![Марта Костюк – Аманда Анисимова. Прогноз и анонс на матч WTA 1000 в Дохе](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/90/middle_738159.jpg)
![Марта Костюк – Аманда Анисимова. Прогноз и анонс на матч WTA 1000 в Дохе](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/90/small_738159.jpg)
Поединок 1/4 финала начнется 13 февраля в 19:00 по Киеву
![Знаковое возвращение: Малиновский провел первый матч за Дженоа после травмы](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/91/slider_738372.jpg)
![Знаковое возвращение: Малиновский провел первый матч за Дженоа после травмы](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/91/small_738372.jpg)
![«Об этой истории узнал Зеленский». Шаран – об избиении россиян на сборах](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/91/slider_738229.jpg)
![Дома играть не будут: клуб УПЛ все домашние игры проведет на выезде](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/91/slider_738271.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/5/195/thumb_239060.jpg)
![ukraine-ternopil](https://pic.sport.ua/images/users/0/5/195/thumb_239060.jpg)