Дебютную гонку сезона не показали из-за долгов Первого

Украинские зрители не увидели триумф национальной сборной из-за долгов Первого национального

Телеканал «XSPORT» розуміє обурення своїх глядачів після скасування трансляції змішаної естафети першого етапу Кубку світу з біатлону, що цими днями триває в Естерсунді (Швеція). Для колективу каналу, який разом з українськими вболівальниками з нетерпінням очікував початку біатлонного сезону, прикрий факт зриву показу став цілковитою несподіванкою. Враховуючи велику кількість запитань до телеканалу з цього приводу, ми змушені роз'яснити ситуацію.

У телеканалу «XSPORT» існували домовленості з Національною телекомпанією України про придбання субліцензійних прав на трансляції змагань з біатлону. Протягом тривалого часу НТКУ обіцяла вирішити всі суперечливі питання щодо цих трансляцій, а саме виконати свої фінансові зобов'язання перед Європейською мовною спілкою (EBU). Однак, як з'ясувалося в останній момент, це не було зроблено. EBU не надала сигнал трансляції з Естерсунда, а українські вболівальники не змогли побачити успішну для українських спортсменів змішану естафету, що відкривала змагання.

«XSPORT» продовжує докладати всіх можливих зусиль, щоб отримати можливість трансляції першого етапу Кубку світу з біатлону. Сподіваємося на позитивне вирішення цього питання. У наших інтересах створити свято біатлону для глядачів.

Прес-служба телеканалу «ХSPORT»

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Николай(Донбасс)
    Николай(Донбасс), 28.11.2013 18:03
    0
    Издеваетесь? А правительство никак не может накопить на новый унитаз...
    FARE
    FARE, 26.11.2013 09:57
    0
    Нолевый Национальный
    euro2012_za_2012euro
    euro2012_za_2012euro, 26.11.2013 08:38
    0
    Переименовать Первый Национальный в "1 - 1" !!!
    Ноль он и в Африке ноль !
    st_Devil
    st_Devil, 26.11.2013 08:34
    0
    flag11, 26.11.2013 01:04
    Удачный старт наших, застивит твшников зашевелится)
    Хіба що на це й надія. Нашим "властьимущим" головне показувати як у нас все гарно і як ми перемагаємо, а не просто спорт.
    flag11
    flag11, 26.11.2013 01:04
    0
    Удачный старт наших, застивит твшников зашевелится)
    shacur83
    shacur83, 25.11.2013 20:42
    0
    Та все равно, это не оправдывает ИКССпорт, нужно предуприждать, я включил за 20 минут до начала и нигде небыло информации, что биатлон показываться не будет.
    vangaller
    vangaller, 25.11.2013 20:30
    0
    Допокращувались що нема грошей платить борги...далі буде
    Dercachh , Харьков
    Dercachh , Харьков, 25.11.2013 20:11
    0
    Нам уже не привыкать к подобным явлениям
    Remark79
    Remark79, 25.11.2013 20:10
    0
    Так подайте в суд на тих тридварасів!!!
    Николай(Донбасс)
    Николай(Донбасс), 28.11.2013 18:03
    0
    Издеваетесь? А правительство никак не может накопить на новый унитаз...
    FARE
    FARE, 26.11.2013 09:57
    0
    Нолевый Национальный
    euro2012_za_2012euro
    euro2012_za_2012euro, 26.11.2013 08:38
    0
    Переименовать Первый Национальный в "1 - 1" !!!
    Ноль он и в Африке ноль !
    st_Devil
    st_Devil, 26.11.2013 08:34
    0
    flag11, 26.11.2013 01:04
    Удачный старт наших, застивит твшников зашевелится)
    Хіба що на це й надія. Нашим "властьимущим" головне показувати як у нас все гарно і як ми перемагаємо, а не просто спорт.
    flag11
    flag11, 26.11.2013 01:04
    0
    Удачный старт наших, застивит твшников зашевелится)
    shacur83
    shacur83, 25.11.2013 20:42
    0
    Та все равно, это не оправдывает ИКССпорт, нужно предуприждать, я включил за 20 минут до начала и нигде небыло информации, что биатлон показываться не будет.
    vangaller
    vangaller, 25.11.2013 20:30
    0
    Допокращувались що нема грошей платить борги...далі буде
    Dercachh , Харьков
    Dercachh , Харьков, 25.11.2013 20:11
    0
    Нам уже не привыкать к подобным явлениям
    Remark79
    Remark79, 25.11.2013 20:10
    0
    Так подайте в суд на тих тридварасів!!!