Волынь справляется с Жемчужиной

Луцкие футболисты одержали победу во втором спарринге на сборах в Ялте

1196
0

У вівторок у Ялті луцька «Волинь» зіграла ще один контрольний матч перед грою 17-го туру проти сімферопольської «Таврії». Суперником «волинян» була місцева «Жемчужина».

Погода в Ялті напередодні матчу зіпсувалася. Якщо в усі попередні дні тренувань і під час вчорашнього спарингу із «Волгою» в Криму була заледве не курортна погода, то сьогодні моросив дощ. Слизький газон не дозволяв «Волині» розбігтися, тому гості розпочали справжній обстріл воріт «Жемчужини» з далекої і середньої дистанції. Особливо у цьому постаралися Селін, Нємчанінов, Скоба, Гошкодеря. Утім, більшість ударів блокувалося захисниками.

«Волинь», звісно, мала істотну перевагу, але …пропустила гол першою. На 36 хвилині господарям вдалася швидка контратака – 1:0. Майже відразу Нємчанінов мав нагоду зрівняти рахунок. Дмитро кіпера обіграв, втім вдарив повз праву стійку. На останній хвилині тайму Шумахер все ж пробив здавалося б неприступну оборону господарів, відправивши м’яча у ворота ударом головою – 1:1.

«Волинь», на відміну від спарингу із росіянами, не повністю змінила склад на другий тайм, тренери обмежилися «точковими» ротаціями. Перевага у класі далася взнаки й у другій половині гри «Волинь» ще тричі забила - 1:4. Голи в активі Селіна (відзначимо, його сильний удар з кута штрафного), Бікфалві та Хомченка.

У «Волині» в спарингу зіграли: Неділько, Сімінін, Масло, Приндета, Шіш, Шершун, Гошкодеря, Матуку,  Нємчанінов, Задерецький, Парцванія, Скоба, Бікфалві, Шумахер, Селін, Козьбан, Хомченко.

Голи: Шумахер, 45, Селін, 50, Бікфалві, 76, Хомченко, 87.