Волынь проведет товарищеский матч с Волгой
Луцкая команда определилась с соперником на сборе в Крыму

У програмі короткого тренувального збору луцької «Волині», який відбувається у Криму, сталися зміни. У вівторок лучани зіграютm із російською «Волгою». Команда із Нижнього Новгорода нині також перебуває на зборі в Криму, базуючись в Євпаторії.
Тут одна з найукраїнськіших команд російської Прем`єр-ліги готується до календарного матчу із «Анжі», який належить зіграти «Волзі» у Махачкалі. «Волині» ж у наступний вікенд грати у Сімферополі, тому команди швидко домовилися про спаринг. Він відбудеться у Ялті в понеділок о 13.00.
«Волга» направду одна з найбільш «українських» команд Росії. Її очолює Юрій Калитвинцев, його права рука – Геннадій Літовченко. Тренер із фізпідготовки «Волги» - Дмитро Головко, який раніше працював у «Кривбасі», «Карпатах» та «Волині». Один із лідерів команди – Віталій Бордіян, відомий за виступами у «Металісті». Щоправда, захисник нині у стані збірної Молдови. У «Волзі» грає чимало відомих гравців – Парейко, Колодін, Ковальчик, Каряка, Концедалов, Алдонін, Сичьов, Буликін. Нині команда Калитвинцева на 10 місці в російській УПЛ.
ФК Волинь
ФК Волинь
Сообщить об ошибке
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настройте свою личную ленту новостей
ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Футбол
|
12 марта 2025, 11:26
1

Хорват заявил, что «горняки» делают слишком много подарков соперникам

Футбол
|
12 марта 2025, 09:37
10

Ирина сделала фото в купальнике на фоне шкур

Футбол
|
11.03.2025, 17:56


Теннис
|
12.03.2025, 06:45


Комментарии 1
Популярные
Новые
Старые


Нет такой(российской УПЛ) лиги.Уберите букву У.