Еврочеллендж. Соперники Украины теряют очки

Венгрия и Польша выявили сильнейшего по буллитам

2584
0

Майбутні суперники збірної України на першому етапі «Євро хокей челенджу» національні команди Угорщини та Польщі лише за булітами змогли переможця у очній зустрічі і, таким чином, втратили очки у загальному заліку.

В матчі, що відбувся 8 листопада у Будапешті, перемогу здобули господарі турніру з рахунком 2:1Б (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0).

Рахунок у зустрічі відкрив гравець збірної Польщі Павел Дроня (32:42), Істван Барталіс на останніх хвилинах (58:35) відновив рівновагу і перевів гру у овертайм. А автором переможного буліту став Арпад Міхали.

Додамо, що у третьому періоді з'ясували між собою стосунки Адам Багінський та Цсаба Ковач, в результаті кожен з них отримав по 14 хвилин штрафу.

Отже, за підсумками ігрового дня лідером турніру в Угорщині є збірна України (3 очки), на другому місці господарі (2 очки), третя команда Польщі (1 очко) і замикає турнірну таблицю Румунія (0 очок).

Нагадаємо, що у першій грі на «Єврочеленджі» збірна України перемогла Румунію з рахунком 6:1. А свій наступний поєдинок проведе вже завтра, 9 листопада, проти команди Польщі. Початок прямої трансляції поєдинку на телеканалі «XSPORT» — о 15:20.