Сергій ГУПАЛЕНКО: «Щось не так, і в цьому моя провина»

«Ураган» – «Енакиевец» – 1:2. Послематчевый комментарий главного тренера франковцев

Сергій ГУПАЛЕНКО: «Щось не так, і в цьому моя провина»

Сергій ГУПАЛЕНКО, головний тренер «Урагану»:

- Я завжди кажу після матчів, що у нас багато моментів, але ми їх не реалізуємо. Це продовжується вже не одну гру, значить щось не так, і в цьому моя провина. Тож всю відповідальність за сьогоднішню поразку я беру на себе. Думаю, що за поразки і нічиї повинен відповідати саме головний тренер. Напевно, я не можу достукатися до гравців, не можу добитися від них реалізації моментів.

- Які висновки Ви, як головний тренер, зробили з цієї поразки?
- Ну, які висновки?! Наче граємо непогано, але не забиваємо. Грати непогано, і при цьому не вигравати - це нікуди не годиться. Як на мене, «Єнакієвець» не відзначається супергрою, але скільки ігор вони витримали в один м'яч! Це – показник, значить є в них своя майстерність, воля до перемоги. У нас чогось з цього переліку немає, тому нам потрібно прийти до цього і нарешті почати забивати голи. Крім того, потрібний ще й фарт. Він повинен бути у будь-якому виді спорту. Наразі, везіння нам не вистачає. А воно, гадаю, складається з певних складових, одна з яких – недопрацювання на тренуваннях.

- Наприкінці матчу Ви вдалися до гри з п'ятим польовим...
- Звичайно, це був вимушений хід. Але, якщо чесно, то гра з п'ятим польовим не дуже в нас виходить. Звісно, є проблиски, але вони не часті. Тому надалі не хотілося б вдаватися до п'ятого польового. Думаю, що 4 забиті м'ячі за 3 останні ігри – мало. У нас були хороші моменти, але цього недостатньо. Якщо м'яч не влучає у ворота, то на це є причини, і ми в них розбираємося. Але я бачу потенціал, тому потрібно працювати, розвиватися.

- Як щодо травмованих гравців? Коли ми зможемо побачити їх знову на майданчику?
- Думаю, що Морено ми не побачимо до Нового Року. Хоча, це моя особиста думка – він ще не готовий. А Роман Кордоба, думаю, вийде на майданчик на гру із «Спортлідером», це при умові, якщо його не турбуватиме травма. Правда, готовий він не на всі 100%, а десь на 70%.

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК «Ураган»

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности