|
2954
0

Михайло ТОКАР: «Одним бажанням результату не доб’єшся»

«Кардинал-Ровно» – «ЛТК» – 4:2. Послематчевый комментарий тренера «телефонистов»

За відсутності головного тренера Романа Ковальчика на прес-конференцію з’явився його помічник, тренер «ЛТК» Михайло Токар.

- Сьогодні Роман Миколайович дивився на гру з боку, тому що я готовив цю команду безпосередньо до цієї гри, і він мені дав шанс, щоб я вже її й вів.

Перш за все, хочу привітати команду МФК «Кардинал-Рівне» з перемогою. Перший тайм ми програли через свої грубі помилки. Після перерви команда зібралася, дала бій. І хтозна, якби склалася ситуація, якби ми раніше забили другий м’яч, тоді, думаю, ми б цю гру врятували.

Звичайно, що для молодих футболістів потрібен час. Я вдячний хлопцям, які б’ються, мають велике бажання, але, на жаль, одним бажанням результату не доб’єшся. Проте я вірю в команду, вірить у них і керівництво клубу. Дякуємо їм за другий тайм, тому що важливо, що вони не підсіли психологічно, коли після першого тайму ми поступалися трьома м’ячами.

Команда молода, важливо після цього зібратися. І ви самі бачили скільки в другому таймі було зроблено ударів по воротам, скільки було моментів, але фортуна сьогодні відвернулась від нас. Якби ще забили раніше другий м’яч, то, можливо, все б склалося інакше. Але на те й футзал. Нам є над чим працювати.