Сборная Украины U-17 расписала ничью со Швецией

В матче отбора на ЧЕ-2014 соперники голов не забили

1226
0
Юнацька збірна України, складена з гравців віком до 17 років, продовжує свої виступи у відбірному раунді Чемпіонату Європи 2013/2014. У другому матчі кваліфікації українці зіграли внічию з однолітками із Швеції з рахунком 0:0.

Початок матчу залишився за шведською командою, яка мала декілька небезпечних моментів біля воріт Фастова. На 8-й хвилині Дмитро вірно обрав позицію у воротах після удару Андерссона, а ще через три хвилини той же Андерссон не зумів переграти нашого голкіпера ударом з близької відстані.

Поступово гра вирівнялася, і підопічні Олега Кузнецова розпочали нагнітати небезпеку біля воріт суперників. На 20-й хвилині після подачі кутового у виконанні Піхальонка Тарануха пробивав головою по воротах Бергера, але шведський голкіпер зіграв надійно. Ще одну нагоду відкрити рахунок у зустрічі трохи згодом не реалізував Гуцуляк.

Другий тайм пройшов у жорсткій і непоступливій боротьбі у центрі поля з мінімумом гольових епізодів. Значно підсилили гру в атаці збірної України заміни Кузнецова. За 15 хвилин до завершення матчу Зінкевич мав дві чудові нагоди принести перемогу «синьо-жовтим», але матч так і завершився нульовою нічиєю.

Україна U-17 − Швеція U-17 − 0:0

Попередження: Андерссон (80+2)

Україна: Фастов − Лебедь, Саутін (Капелян, 32), Піхальонок (Зінкевич, 58), Тарануха, Чоботенко (к), Гуцуляк (Кравець, 58), Фурсов, Грачов, Михайличенко, Шевченко

Швеція: Бергер − Майккула, Дагерстал, Ферлінг, Кіндлунд, Андерссон (к), Лундквіст, Шакасуа, Скоглунд (Ройтерсверд, 60), Сачпекідіс (Бернтссон, 80), Чхеїдзе