Волынь деклассировала Арбо в товарищеском матче

Луцкая команда забила 11 мячей в ворота соперника

1537
3

Сьогодні луцька «Волинь» зіграла черговий товариський матч у райцентрі Волині задля популяризації футболу в області. Цього разу підопічні Віталія Кварцяного зустрілися в Камені-Каширському із місцевим ДОФ «Арбо».

Матч викликав підвищений ажіотаж в місцевого люду. Вболівальники заповнили місцевий стадіон і щирими оплесками зустріли усіх гравців і тренерів команди, підтримували і своїх, і приїжджих футболістів впродовж усієї гри.

Після стартового свистка «волинянам» знадобилося трохи часу, щоб звикнути до поля і вже до 20 хвилини Бабатунде оформив дубль. Його приклад підхопив Селін і рахунок став 0:4. Останнім у першому таймі забив Щедрий, реалізувавши вихід сам на сам.

У перерві головний тренер гостей Віталій Кварцяний нагородив команду-переможця першості району із футзалу, а також відповів на запитання журналістів. «Ми раді бути сьогодні в Камені-Каширському, грати в присутності такої численної аудиторії. Ми продовжуємо грати на місцях, нам подобається приїздити в гості в невеличкі міста Волині, адже тут живуть наші вболівальники. Керівництво «Волині» хотіло б приділяти більше уваги саме розвитку футболу на місцях», - сказав Віталій Кварцяний в коментарі журналістам.

На другий тайм традиційно для «Волині» вийшов новий склад, який забив господарям ще шість голів, пропустивши лиш одного разу. Вразили ворота «Арбо» двічі Козьбан та Хомченко і по одному разу Мемешев і Никитюк. У результаті перемога «Волині» 11:1.

Склад «Волині» у першому таймі: Літовченко (Шеліхов, 30) – Сімінін (капітан), Масло, Годований, Шіш – Скоба, Гошкодеря – Бабатунде, Щедрий, Шумахер – Селін

Склад «Волині» у другому таймі: Шеліхов (Неділько, 60) – Карасюк, Нємчанінов, Харченко, Задерецький – Коблюк, Бікфалві – Мемешев, Хомченко, А.Никитюк – Козьбан.