|
1694
2

Сборная Украины U-17 минимально уступила Италии

Украинская команда потерпела поражение в первом матче отбора к чемпионату Европы

Юнацька збірна України, складена з гравців віком до 17 років, розпочала свої виступи у відбірному раунді Чемпіонату Європи 2013/2014. В першому матчі українці поступилися одноліткам із Італії з рахунком 1:2.

Наші хлопці вже на 3 хвилині пропустили швидкий м’яч, який  демобілізував гру українців в наступні хвилини − вони  почали багато помилятися та порушувати правила, внаслідок чого − відразу 2 попередження в першому таймі та декілька небезпечних штрафних у виконанні суперника. Щоправда, на останніх хвилинах першого тайму фортуна посміхнулась нашим хлопцям, яким вдалась контратака після подачі кутового у виконанні італійців, воротар суперників помилився, чим вдало скористався Тарануха − у підсумку 1:1 − за такого рахунку команди пішли на перерву.

Другий тайм українці розпочали досить активно та мали відразу декілька можливостей відзначитися, проте їм не вистачало точності. Та старання збірної України зійшли на нівець, коли на 61 хвилині дубль в цьому матчі зробив Паніко. Цей м’яч  виявився вирішальним − тож в підсумку 2:1 на користь Італії.

Італія U-17 − Україна U-17 − 2:1

Голи: Паніко(3, 61), Тарануха (39)

Україна: Фастов, Кравець, Маслов, Зінкевич (Піхальонок, 67), Тарануха (Саутін, 67), Хоботенко, Тимчук, Фурсов, Грачов (Капелян, 74), Михайличенко, Шевченко

Італія: Мерет, Каронте, Акуна (Джуліано 42), Джованна (Вітуаліні, 53), Кополарро, Трані, Романья, Фелічолі, Локателлі (Дораціо), Мінелі, Паніко.