Сборная Украины U-18 одержала победу над командой Норвегии

Юношеская сборная Украины провела товарищеский спарринг

1789
0

Юнацька збірна команда України U-18 зіграла другий товариський матч з однолітками з Норвегії. Команда Олександр Головка здолала суперників з рахунком 2:0.

Порівняно з першою зустріччю цих команд, головний тренер юнацької збірної України зробив чимало змін у складі. Схоже, українські юнаки засвоїли урок після невдалого поєдинку з норвежцями дводенної давнини. «Синьо-жовті» організовано діяли у захисті і створювали небезпечні моменти біля воріт суперників.

Підопічні Олександр Головка двічі відзначились у воротах господарів поля, але розпечатати ворота норвежців нашим хлопцям вдалося лише у другому таймі. На 52-й хвилині Борячук влучним ударом завершив флангову атаку української збірної, а 15 хвилин потому забитий гол до свого активу заніс Квич.