Сергій ПІДДУБНИЙ: «Ми можемо грати і вигравати!»

«Кардинал-Ровно» – «Енакиевец» – 2:4. Послематчевый комментарий главного тренера ровенчан

Сергій ПІДДУБНИЙ: «Ми можемо грати і вигравати!»

Головного тренера МФК «Кардинал Рівне» Сергія Піддубного довелося трохи зачекати, але він, натомість, здається повністю задовольнив цікавість журналістів:

- Я вважаю, що сьогодні ми програли за рахунок того, що в нас не вийшла командна гра. Такій команді, як «Єнакієвець», в якій підібрані індивідуально сильні гравці, ми могли протистояти лише потужною командною грою. Дві попередні гри показали, що приблизно після 30-ої хвилини матчу ми десь підсідали, можливо, дається взнаки маленька лава. А сьогодні, окрім того, ще й Фаренюк поламався. Тому довелося ще важче.

Зрозуміло також, що без везіння не буває, може, якраз нам і повезло моментами в грі з «Ураганом», а ось сьогодні нам не повезло. Ми моменти створили, забий хоча б Чернієнко наприкінці першого тайму гол, як кажуть, у роздягальню, але влучив у стійку, а не в порожні ворота суперника. Пішли б ми на перерву за рахунку 3:2 на нашу користь, можливо все було б по іншому, а так… Але це футбол, треба працювати. Це нічого не говорить.

Єдине, що це ще раз доводить, що потрібно працювати, тому що команда в нас не досвідчена. І те, що тренера там говорять – молода… Молода, молода, але навіть, коли виходить на майданчик Гарбарук, то він повинен грати. Так, не досвідчені, не мають ще такого досвіду ігор в Екстра-лізі. Окрім того, грають перед своїми вболівальниками, тому десь тушуються. Ясно, що мені, Тригубцю грати легше, адже у нас більше впевненості, аніж у них. Але нам доводиться більше грати, а через це потім нас не вистачає саме наприкінці матчів. Але поки що те що маємо – з того і виходимо.

- Яка ситуація з Мар’яном Маринюком і Юрієм Когутом?
- Скоріш за все, що Юрію Когуту будуть робити операцію, тому він ще довше перебуватиме поза грою, аніж Маринюк. А Мар’ян з’явиться на майданчику не раніше, ніж через місяць. Але головне, щоб нічого страшного не сталося з Фаренюком, не було б там ніякого перелому. Він зараз, якраз поїхав робити рентген, якщо ще і в нього буде, щось серйозне, то буде нам нелегко. Все-таки Фаренюк, на даний час, у нас гравець більш силовий, і може десь там продавити. Якраз у першому таймі Артем, якісь там моменти створював, продавлював, бив поворотам, боровся, а після того, як він травмувався, гра другої четвірки взагалі послабилася.

- Ваші враження від першої домашньої гри Лісниченка у складі МФК «Кардинал-Рівне»?
- Що ті дві гри, що ця – можна сказати одне, що бажання в нього є, але не вистачає досвіду. Я можу його зрозуміти, тому що я кажу йому одне, а він просто не може перенести це на майданчик. Чого? Саме через хвилювання і брак досвіду. Але якщо він буде працювати, то, думаю, з кожною грою буде додавати, пройде процес адаптації, окрім того, Віталій набуде досвіду в іграх і додасть в майстерності.

- Сьогодні на майданчику з’являвся ще й Кручок, як ви оціните його гру?
- Кручок такий гравець, який ще вчора грав на першість міста з пожежниками, з міліцією, а сьогодні він грає в Екстра-лізі. Але в нього є одна особливість – він не надто переймається, що вміє, те і грає. Щось у нього є, і на певному куражі він може пробити, окрім того, є в нього відчуття голу. І взагалі, його потрібно підпускати, тому що наша лава надто коротка. Хай наігрується, щоб з кожною наступною грою, все більше і більше грав на майданчику.

- А що скажете про пропущені голи? Наскільки вони були обов’язковими?
- Перший гол – це зрозуміло, що звичайна випадковість. Була зрізка і гравець суперника опинився в потрібному місці. Таке буває. Так само було і з «Ураганом» – відскік, туди сюди і гол. А другий гол – це втрата концентрації і порушення ігрової дисципліни. Гравці повинні були накрити, і не дати супернику розгорнутися в атаці. А все це через недосвідченість другої четвірки. Але, що поробиш, так вийшло. Третій гол, наскільки я пам’ятаю, наш гравець загубив суперника, до речі, теж порушення ігрової дисципліни. А четвертий гол, я вже не пам’ятаю.

- Четвертий забив Зам’ятін – ударом по центру під поперечину…
- А точно, тоді була контратака, і ми просто не встигли «сісти» на ворота. Скажу так, це вже було наприкінці гри, і ми вже почали грати авантюрно, тому що треба було відіграватися. Лавка коротка і не вистачало сил, щоб наситити оборону і не дати розгорнутися команді суперника в атаці. Відкритими були великі зони і вийшло, що ми супернику дали великі шанси, і вони цим скористалися.

- Наступні матчі ви граєте зі «Спортлідером+» і «ЛТК». З яким настроєм гратимете, адже це ті команди, з якими вам треба брати очки?
- Я почну з того, що і сьогодні треба було брати очки. Адже, якщо відверто, «Єнакієвець» мене ні чим не здивував. Чого? Вони зіграли лише на індивідуальній майстерності і на наших помилках – відскоках і т.д. Ми теж свої комбінації плели, моменти створювали, але не реалізували. І спрацювало старе футбольне правило: не забиваємо ми – забивають нам. Десь нас ще не вистачає в обороні, допускаємо якісь там помилки. Але нічого, будемо працювати. А на рахунок того, що попереду Хмельницький, Луганськ і Львів – всі ігри будемо грати лише на перемогу, так як і цю. А вже, як вийде, адже м’яч – круглий. Ясно, що хочеться вигравати. Побачимо, як в нас складеться. Все-таки я вважаю, що ми можемо грати і вигравати!

Юрій РАЧКОВСЬКИЙ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности