Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Чемпионат Украины
| Обновлено 07 октября 2013, 11:28
10428
74

Днепр - Металлист: техническое поражение или доигровка?

Sport.ua разбирался, что же будет дальше с центральным матчем первого круга чемпионата Украины

| Обновлено 07 октября 2013, 11:28
10428
74
Днепр - Металлист: техническое поражение или доигровка?

Как известно, матч 12-го тура чемпионата Украины между «Днепром» и «Металлистом» не был доигран из-за неполадки дополнительного генератора на стадионе «Днепр-Арена». По нашим сведениям, у дизельного генератора не хватило мощности, чтобы осветить весь стадион, а свет работал только в помещениях «Днепр-Арены».

Sport.ua разобрирался, какие же последствия могут быть после прекращения центрального матча чемпионата Украины. В ближайшее время решение вынесет дирекция Премьер-лиги, но это произойдет только после того, когда будут собраны все соответствующие документы, рапорты и доводы обеих команд.

Наши источники в УПЛ сообщают, что, как один из вариантов, «Днепру» может быть засчитано техническое поражение в связи с неисправностями на стадионе, которые не смогла устранить команда-хозяин. Однако для этого требуются прямые доказательства того, что генератор на «Днепр-Арене» действительно не сработал. Еще одним решением может стать доигровка второго тайма поединка. Обратимся к Регламенту чемпионата Украины:

31. Якщо арбітр прийме рішення припинити проведення матчу через, наприклад, непридатне поле для гри, то час матчу, який залишився, має бути дограний на наступний день або в резервн (ий/у) день/дату або в інший день, встановлений Дирекцією, якщо тільки дане питання не буде передано на розгляд КДК ФФУ.

31.1. Якщо час, що залишився, необхідно дограти на наступний день або резервний день чи в інший день, встановлений Дирекцією, тоді діють наступні положення:

31.1.1. До листа рапорту арбітра «склади команд» можуть бути внесеними будь - які футболісти, які фігурують в списках футболістів «А» і «Б» на момент припинення матчу, незалежно від того, чи були вони фактично в листі рапорту арбітра «склади команд» у контексті припиненого матчу, за винятком футболістів, яких було замінено або вилучено з поля під час проведення припиненого матчу, а також футболістів, які були дискваліфіковані на припинений матч. Футболісти, які перебували на полі в момент зупинки матчу, не можуть бути внесені до листа рапорту арбітра «склади команд» як запасні футболісти при дограванні матчу.

31.1.2. Будь - які санкції, застосовані перед тим, як матч було припинено, залишаються в силі на ту частину матчу, що залишилася.

31.1.3. Одна жовта картка, застосована перед тим, як матч було припинено, не переноситься на будь - які інші матчі, до завершення припиненого матчу.

31.1.4. Заміна футболістів, яких було вилучено з поля під час припиненого матчу, не допускається, а кількість футболістів у стартовому складі залишається такою ж, якою вона була на момент припинення матчу.

31.1.5. Якщо перерваний матч проводиться не на наступний день, а після чергового туру (-ів) чемпіонату, до списку листа рапорту арбітра «склади команд» дозволяється вносити футболістів, яких було дискваліфіковано після чергового туру (-ів) чемпіонату.

31.1.6. Команди можуть проводити ту кількість замін, на яку вони ще мали право на момент припинення матчу.


Мы обратились за комментариями по этому поводу к первому вице-президенту ФФУ Сергею Стороженко, который был сдержан в своей оценке.

- Пока что рано говорить о том, какое решение будет принято, - начал Сергей Михайлович. - Все возможные решения описаны в Регламенте УПЛ, и больше я ничего не могу добавить, не ознакомившись с официальными документами.

Напомним, спустя около двух часов после прекращения матча «Днепр» - «Металлист» делегация харьковского клуба отбыла домой. Это означало, что матч доигран в понедельник, 7 октября, не будет. Сегодня игроки команд должны отбыть в расположение своих национальных сборных, которые начинают подготовку к решающим матчам в отборе на чемпионат мира 2014.

Sport.ua

Источник Sport.ua
Оцените материал
(1)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Чуть не перемудрили. Шахтер спас победу над Зарей
Футбол | 18 апреля 2024, 17:31 159
Чуть не перемудрили. Шахтер спас победу над Зарей

Команда Пушича умудрилась пропустить при преимуществе по количеству игроков, но вовремя спохватилась

Легендарный Касильяс поздравил Реал с победой над Ман Сити и отметил Лунина
Футбол | 18 апреля 2024, 08:22 2
Легендарный Касильяс поздравил Реал с победой над Ман Сити и отметил Лунина

Икер опубликовал пост в своем Twitter, мадридский клуб выбил «горожан» из ЛЧ

Комментарии 74
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
BBB
Я вот только одно понять не могу-решение принимает ФФУ или Премьер-лига?По моему руководит футболом ФФУ и регламент они пишут ,а так же следят за его исполнением!!!А вообще парни давайте все дружно выдохнем до окончания отборочного цикла ЧМ-2014,а потом будет окончательное решение ФФУ.
Habarovskiy
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
rushbay
Сколько вони было после игры с Севастополем?
За использование пиротехники - дисквалификация стадиона и техпоражение!!!
Ну как вам?
Habarovskiy
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
Habarovskiy
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
Habarovskiy
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
Habarovskiy
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
all_metal
"отфизкультурил " - це коли Матеус робив клоуна з Азеведо?! чи коли Едмар рукою гол забив?! чи коли суддя помилково зафіксував офсайд у Матеуса, не давши Селезньову прийняти м'яч та проьбити по воротах Металіста?! цікава, в тебе логіка...
vovazin1991
Чувак, команди перебувають в одинакових умав!!! якщо ти думаєш що дніпряни не думали виходити на другий тайм то ти дуже сильно помиляєшся, а ти не пробував думати що металіст може зіграти цей додатковий тайм набагато сильніше ніж він завжди грає перший, у звичайній зустрічі!!! Коноплянка доречі також не грав в повну силу, ну приходило на думку що в другому таймі він додав би і порвав би Отця!!! Можливо Матеус мав задачу вимотати Асеведо в першому таймі а потім вийшов би Федя і тупо фізично задавив би його!!! А то тільки і чути що металіст додав би, попробуй зрозуміти що в Дніпра також була тактика на 90(!) хвилин а не 45...Ти написав що металіст завжди додає і це загальновідомий факт, і ти думаєш що Рамос про це не знав і не думав як це нейтралізувати??? Раджу тобі хоча б раз порухати своїми звивинами в мозку!!! Дойшло???
valenok2
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
Хрюн Моржов
А вас уже коснулось? Поэтому вся пушистость и белизна исчезли? Только шипы и чернота сплошная...
Ogneup
...и дисквалификацию стадиона до конца первого круга.
solova63
Можно. Всем известно, что Металл добавляет во втором тайме на 30-40% по сравнению с таймом первым. Большинство наших голов забивается именно во втором тайме. Это тоже общеизвестно.Днепр отфизкультурил первый тайм. Забили два гола. Пропустили один. На первый тайм их еще хватило, на второй их бы хватило вряд ли. Металл явно посвежее. Больше сил сохранил. Теперь Днепр может отфизкультурить еще один (ОДИН!) тайм. Не два... а игра состоит именно из двух таймов ПОДРЯД. Дошло?
valenok2
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
FayFay
Могли принять играть на следующий день, согласен. Оплатите самолет команде, дорогу болельщикам МХ и вперед.
vovazin1991
можна дізнатися чому вигідно Дніпру догравання\перегравання???
all_metal
що б, там, хто не казав, а до початку вчорашнього матчу, харківські уболівальники хором кричали, що їхня команда, така "великая", що не замітить суперника на полі... а вже по ходу гри, висловлювали надію, що Дніпро сяде фізично, і от, мол, тоді, ми їх "дожмемо"... Де ж, питається, "велич" Металіста, якщо ви сподівалися, на те, що Дніпро, після четвергового "побоїща на болоті", з Фіорентиною, просто не витримає фізично?! якщо тверезо глянути на перший тайм гри Дніпро - Металіст, то ми побачимо, що Дніпро переграв свого суперника!
за перший тайм, у Дніпра:
- 2 голи, один раз, захисник зупинив м'яч, який котився вже в порожні ворота (Зозуля переграв Дішлєнковіча), помилково зафіксований офсайд на Матеусі (коли Селезньов мав шанс розстріляти воротаря Металіста)...
у Металіста:
- один спірний гол, одна перекладина (після рикошету)
Дніпро - більше володів м'ячем, Металіст - наніс більше ударів та подав більше кутових... але, чесно кажучи, такі удари, як пробивали гравці МХ, то нехай би, ще пробили стількиж (при такій якості) уболівальники МХ кажуть, що Металіст перехопив ініціативу... але чому, ви впевнені, що то МХ "перехопив", а не ДД "віддав" після 2:0??? Адже Дніпро, любить та вміє грати на контратаках!!! як тільки рахунок скоротився - Дніпро відсунув гру від своїх воріт! я не знаю, як би завершився матч, але шанси Дніпра на підсумкову перемогу, здавалися вищими, ніж у Металіста! в будь-якому випадку, я, на місці уболівальників МХ, не став би так безкомпромісно стверджувати, що Металіст, на даний момент, краща команда України, і, що тільки МХ достойний чемпіонського титулу!
вибачаюся, за "мноха букв"
FayFay
Официально, матч будет доигран. Дата и время будут определены дополнительно
Хрюн Моржов
Как хари засцали сразу! И троллей в Днепре много, и зажрались они... Что реально описались, что Днепр может и взломать ваше псевдо- лидерство? От этого столько вони на счет поражения! Однозначно, только поэтому, и эпитеты только поэтому. Если бы Днепр был далеко от МХ в таблице, ваши корчили бы из себя адекватных. А т.к. харьковчане реально испугались за итоговый результат чемпионата, игрушки "в адекватность" прекращены. Настоящее харьковское нутро вылезло наружу. Тухлое насквозь нутро!
solova63
Ну да, это мы подпоили дядю Гришу-электрика водчонкой с демичем. И когда его "унесло"-Хавьер с плоскогубцами совершил сей акт злодеяния!
А ты, Волчара небесный, откуда об этом узнал? Это же великая тайна была!!!