Вратарь Донбасса дебютировал за Белый Барс

Дмитрий Березин сыграл в товарищеском поединке за «Белый Барс»

1309
0

Український голкіпер Дмитро Березін (на фото), який починав сезон у ролі запасного воротаря в основній команді «Донбас» (КХЛ), перейшов у фарм-клуб донецького клубу - «Білий Барс» (ПХЛ).

Як стало відомо телеканалу «Xsport», Березін разом з білоцерківською командою продовжить готуватися до нового сезону в чемпіонаті України. Перевірити у справі 20-річного воротаря тренерський штаб «барсів» зважився вже у контрольному матчі проти «Компаньйон-Нафтогазу», який відбувся 18 вересня в Білій Церкві.

У дебютному матчі за «барсів» Дмитро Березін пропустив гол вже на 51-й секунді, а згодом ще тричі виймав шайбу зі своїх воріт. При цьому воротар завадив Дмитру Німенко реалізувати штрафний кидок на 38-й хвилині. У результаті «Білий Барс» поступився на своєму майданчику з рахунком 3:4 (2:1, 0:1, 1:2). Додамо, що гра була зупинена за 2.38 до закінчення третього періоду через розбите скло на майданчику, заміну якому знайти не вдалося.

Нагадаємо, що в минулому чемпіонаті КХЛ Березін відіграв один неповний матч за «Донбас» в Санкт-Петербурзі, в якому український голкіпер пропустив шість шайб і відбив два булліта.