Волынь забила 15 голов Ласке

Луцкая команда провела товарищеский спарринг

1445
3
У вівторок луцька «Волинь» замість вечірнього тренування провела контрольний матч із командою «Ласка» (Боратин) – бронзовим призером минулорічного чемпіонату Волині.

Тренери «Волині» традиційно задіяли в спарингу всіх гравців основного складу. Приємно, що вперше після ушкоджень і травм за лучан зіграли Віталій Гошкодеря та Денис Шеліхов. Отож, у спарингу взяли участь: Кичак, Літовченко, Шеліхов – Сімінін, Годований, Шиков, Масло, Шершун, Приндета, Шіш, Нємчанінов, Парцванія – Матуку, Гошкодеря, Скоба – Лопес, Задерецький, Мемешев, Хомченко – Бікфалві, Шумахер, Козьбан.

Звісно, різниця в класі команд далася взнаки вже з перших хвилин, тому питання рахунку не стояло надто гостро. «Волинь» грала у своє задоволення і вже у першому таймі забила шість разів. Спротив боратинців у другому таймі був об’єктивно ще меншим, й за цю сорокоп`ятихвилинку лучани провели ще дев`ять голів. Відзначимо дублі Бікфалві, Хомченка та Скоби, голи захисників Сімініна та Шершуна. В акробатичному етюді забивав Задерецький – Дмитро поклав на газон воротаря і пробивав із надзвичайно гострого кута. Забивали також Мемешев, Козьбан, Шумахер та Гошкодеря. У підсумку - 15:0 на користь «волинян».