Богдан Бондаренко стал победителем Мемориала Лонского

У женщин триумфатором стала харьковчанка Катерина Табашник

1361
0

Днями в Бердичеві, що на Житомирщині, за підтримки Національного олімпійського комітету України та обласного відділення НОК відбулись ХХ міжнародні змагання зі стрибків у висоту «Х Меморіал Лонського».

У змаганнях взяли участь спортсмени з Білорусі, Росії та України, а також юнаки й дівчата з Вінницької і Житомирської областей.

На урочистому відкритті Меморіалу учасників тепло привітали заступник голови обласної ради, перший заступник голови обласного відділення НОК України, член НОК України Михайло Чигир та заступник міського голови Бердичева Іван Демусь.

Першими на старт вийшли юні спортсмени у трьох вікових категоріях. У гострій боротьбі, що точилась у секторі майже 3 години, учасниками було показано високі результати. Переможці і призери були нагороджені дипломами, медалями і цінними подарунками обласного відділення НОК.

Далі боротьбу за нагороди продовжили жінки. Перемогу з результатом 189см здобула Катерина Табашник з Харкова. Срібну нагороду виборола Оксана Окунєва з Миколаєва (189см), а бронзову - бердичівлянка Наталія Гапчук (186см).

Серед чоловіків, як і прогнозувалось не було рівних чемпіону світу, переможцю цьогорічної «Діамантової ліги» харків'янину Богдану Бондаренку. 234см – переможний результат. На другу сходинку п'єдесталу піднявся бердичівлянин Юрій Кримаренко (234 см), а на третю – Андрій Проценко з Херсону (232см).