Украинские ветераны-пловцы завоевали 9 медалей ЧЕ

В активе украинских спортсменов две награды высшей пробы

1284
1
Ейндховен, 4 вересня 2013 року. У третій день чемпіонату Європи з плавання в категорії «Мастерс», який проходить у Нідерландах, українські ветерани-плавці завоювали дві золотих, дві срібних та п`ять бронзових медалей, повідомляє Федерація плавання України.

Два золота спортсмени завоювали на 50 м брасом. Серед плавців 40-44 років першою фінішувала Світлана Бондаренко. Вона припливла за 34.07. У віковій категорії 25-29 років золоту медаль виборов Сергій Хилько (29.56).

Срібло на дистанції 50 м брасом у віковій категорії 50-54 роки здобув плавець Ігор Медведєв. Він проплив дистанцію за 32.53.

Ще одну срібну медаль Україні приніс клуб «Гаврілич Мастерс» у командному виступі 4х50 м вільним стилем. Плавці 86-річний Віталій Лисяк, 80-річний Михайло Кручінін, 79-річний Юрій Власов та 75-річний Едуард Терентьєв фінішували за 3:11.97. Нагадаємо, у цьому році вони встановили рекорд світу на 4х100 м вільним стилем.

На дистанції 100 м батерфляєм українці завоювали дві бронзи. У віковій категорії 75-79 років третім фінішував Едуард Терентьєв (1:44.24), 55-59 років - Олена Вєдєнєєва (1:18.70).

Андрій Кулик завоював бронзу у віковій категорії 35-39 років. Він проплив 50 м брасом за 29.92. До срібла йому не вистачило лише одної сотої секунди.

Ще дві бронзових медалі ветерани здобули на командних запливах 4х50 м вільним стилем. Серед чоловічих команд третім фінішував український клуб NoStars. Андрій Кулик, Дмитро Шеремет, Володимир Ткаченко та Євген Котряга пропливли дистанцію за 1:40.06. Усього одна сота секунди завадила плавцям фінішувати другими.

Жіноча команда NoStars також здобула бронзу. Інна Кучка, Світлана Бондаренко, Оксана Колбасинська та Наталя Голубова фінішували за 1:55.92.

З 31 серпня по 7 вересня у Ейндховені (Нідерланди) проходить чемпіонат Європи з водних видів спорту в категорії «Мастерс». Україну представляють 136 спортсменів, деяким з них – більше 80-ти років.