Сборная Украины U-18 минимально уступила Венграм

Юношеская сборная Украины стартовала на турнире в Чехии

1206
0
У вівторок, 20 серпня, юнацька збірна команда України U-18 у рамках навчально-тренувального збору у міжнародному турнірі «Вацлава Єжика» у Чехії поступилася одноліткам з Угорщини. Рахунок матчу − 0:1.

У першому таймі спарингу на полі точилася боротьба двох рівних команд. У перерві Олександр Головко зробив необхідні корективи у тактиці, завдяки чому у другій половині зустрічі українська збірна демонструвала видовищний атакуючий футбол.

Однак долю матчу вирішила одна з помилок у захисті збірної України на 70-й хвилині, яка привела до голу у власні ворота. Головний тренер намагався підсилити тиск на суперника за допомогою замін в останні 20 хвилин матчу, але бажаного результату це не принесло.

22-го серпня юнацька збірна України зіграє другий матч турніру з однолітками з Туреччини. Матч відбудеться в Лібереці о 18:00 за київським часом.