Евробаскет U-16. Украина финиширует десятой

В матче за девятую строчку турнира украинские кадеты усутпили Литве

4142
3
Початок матчу пройшов у рівній боротьбі, за рахунку 5:5 Мусієнко, Михайлюк і Берьозкін організували ривок 0:7, після якого литовці згуртованіше заграли в захисті й скоротили відставання до мінімуму - 12:13. Нічия 15:15 стала логічним підсумком першої чверті.
Через півтори хвилини від початку другої чверті після чотирьох хибних кидків Михайлюка Віталій Усенко змушений був брати тайм-аут. Хвилинна перерва більше пішла на користь суперникові - литовці організували ривок 7:0. У другій половині цієї чверті наші суперники реалізували всі три свої спроби з-за дуги й пішли на відпочинок з двозначною перевагою - 42:31.

Під кінець третьої десятихвилинки завдяки влучності Зотова, Марченка, Берьозкіна та Павлова і після неспортивного на Михайлюку наша команда підібралася до суперника на відстань у три пункти, а кидок Бєляускаса з сиреною встановив рахунок після трьох періодів - 58:53. На жаль, як не старалися хлопці Віталія Усенка, переламати хід гри на свою користь не змогли. А коли за три хвилини до сирени п'ятий фол отримав Дмитро Берьозкін, нашим стало значно важче в захисті.

Збірна України поступилася команді Литви - 82:68 - і посіла десяте місце на чемпіонаті Європи в Києві.