Андрей Хлопцов обновил собственный рекорд

В Евпатории завершился чемпионат Украины по плаванию

1391
0

Євпаторія, 13 серпня 2013 року. В останній день змагань літнього чемпіонату України та чемпіонату України серед молоді з плавання у Євпаторії Андрій Хлопцов (Київ) встановив вище досягнення України, повідомляє Федерація плавання України.

Спортсмен проплив 50 м на спині за 26.88. Він перевершив своє досягнення, яке встановив у цьому році на літньому Кубку України в Харкові (27.32). Екіпірувальний спонсор Федерації плавання України компанія Head Swimming нагородила чемпіона за встановлене досягнення подарунковим сертифікатом на 1000 грн.

На 400 м комплексним плаванням чемпіонство підтвердив рекордсмен України у цій дистанції Максим Шемберев. Він проплив за 4:25.86. Серед дівчат перемогла Ірина Главник (Київ) за 4:49.07. Це вже сьомий титул чемпіонки України, який спортсменка завоювала на цих змаганнях.

На 50 м брасом першими фінішували Дмитро Оселедець (Київ) за 29.22 та Марія Лівер за 31.25.

На 100 м вільним стилем перемогу здобули Юрій Єгошин (Одеса) за 51.02 та Дар`я Степанюк (Харків) за 54.48.

На 50 м на спині перемогу здобула Аліна Вац (Луганськ) за 29:57.

У естафеті 4х200 м вільним стилем серед чоловіків перемогла команда з Дніпропетровської області. Єгор Литвенок, Владислав Ведерніков, Антон Гончаров та Олександр Шульга пропливли за 7:39.09. Серед жінок перемогла команда з Києва. Ірина Главник, Христина Панчішко, Оксана Марчук та Орина
Якуба фінішували за 8:29.81.

По загальному командному заліку за чотири дні змагань перемогли плавці з Києва.