АМФУ презентувала проект Аматорська футзальная ліга України

Відбулася нарада керівників та представників регіональних асоціацій і аматорських ліг

АМФУ презентувала проект Аматорська футзальная ліга України

У заході взяло участь близько 30 осіб, що представляють практично всі регіони України. Відкрив зустріч президент АМФУ Сергій Владико.

У доповіді керівника комітету по студентському, аматорському і масового футзалу Сергія Бабікова можна було почути про стан аматорського футзалу в Україні. Віце-президент АМФУ Вадим Каганов презентував проект «Аматорська футзальная ліга України», згідно з яким регіональні чемпіони у квітні 2014 року визначать переможця у всеукраїнському фіналі. Право проведення регіонального (відбіркового) етапу буде делегуватися Асоціацією міні-футболу України спільно з комітетом студентського, аматорського та масового футзалу.

Керівник комітету ветеранського футзалу Олександр Король розповів про проблеми, досягнення та плани ветеранського футзалу в Україні.

У ході обговорення піднімалися питання взаємовідносин регіональних футзальних асоціацій та федерацій футболу, обговорювалися проблеми переходів гравців між командами в аматорських змаганнях, терміни проведення регіонального (відбіркового) етапу та суддівство, а також основні положення регламенту Аматорської футзальної ліги України.

За підсумками зустрічі була створена робоча група для відпрацювання проекту регламенту з регіональними асоціаціями, збору та аналізу коментарів і побажань від колективних членів АМФУ для затвердження його на найближчому засіданні виконкому.

АМФУ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Метки
Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности