Главник завовала шестой титул чемпионки Украины в Евпатории

В Крыму подходит к концу чемпионат Украины по плаванию

1121
0
Євпаторія, 11 серпня 2013 року. У передостанній день змагань літнього чемпіонату України та чемпіонату України серед молоді з плавання київська спортсменка Ірина Главник здобула шостий титул чемпіонки України.

Як повідомляє Федерація плавання України, сьогодні спортсменка перемогла на 200 м вільним стилем за 2:01.96 та 100 м на спині за 1:03.07.

«Я приємно здивувалася, коли побачила на табло свій результат, хоча звісно дуже хотіла перемогти, - каже чемпіонка України з плавання І.Главник. – Тепер я планую вийти у фінал юнацького чемпіонату світу, який розпочнеться незабаром у Дубаї».

На 200 м вільним стилем серед чоловіків переміг Ілля Тесленко (Харків) за 1:52.79.

На 100 м батерфляєм першими припливли Олексій Іванов (Сєвєродонецьк, Луганська обл.) за 54.16 та Любов Король (Запоріжжя) за 1:01.24.

На 100 м брасом перемогли учасники чемпіонату світу у Барселоні – досвідчені спортсмени Ігор Борисік (1:02.67) та Марія Лівер (1:08.62).

«Титул чемпіона України додає впевненості, - каже чемпіонка України М.Лівер. - Однак моя головна мета – виграти медаль на чемпіонаті світу».

На 1500 м вільним стилем першим фінішував Михайло Романчук (Рівне) за 15:36.14. На 100 м на спині серед чоловіків першим приплив Олександр Васильєв (Київ) за 57.67.

У естафеті 4х100 м вільним стилем серед чоловіків перемогу здобула команда з Дніпропетровської області. Іван Очередько, Єгор Литвенок, Владислав Ведерніков та Олександр Шульга фінішували за 3:26.95.

Серед дівчат першою стала команда з Києва. Ірина Главник, Ольга Товстоган, Оксана Марчук та Маргарита Смірнова фінішували за 3:54.88.

Екіпірувальний спонсор Федерації плавання України компанія Head Swimming нагородила чемпіонів подарунковим сертифікатом на 500 грн. На цю суму спортсмени зможуть придбати фірмове екіпірування виробника у спеціалізованих магазинах.

У понеділок, в останній день літнього чемпіонату України та чемпіонату України серед молоді з плавання, відбудуться змагання на 400 м комплексним плаванням, 50 м брасом, 100 м вільним стилем, 50 м на спині та естафеті 4х200 м вільним стилем.