Судейские назначения на матчи 4-го тура Премьер-лиги

Определены бригады арбитров на очередные матчи чемпионата

2489
23

Комітет арбітрів Федерації футболу України призначив офіційних осіб на матчі четвертого туру Всеукраїнських змагань з футболу серед команд Прем’єр-ліги сезону 2013/2014 років.

Наводимо список суддівських призначень на майбутні поєдинки четвертого туру УПЛ:

«Іллічівець» Маріуполь - «Карпати» Львів, арбітр матчу Лисенчук С.Г. (Київ); асистенти арбітра −  Халамендик Є.А. (Київ), Литвин А.М. (Київ); додаткові асистенти арбітра − Труханов К.В. (Харків), Новохатній В.В. (Київ); четвертий арбітр − Данильченко Є.А. (Луганськ)

«Говерла» Ужгород - «Металург» Запоріжжя, арбітр матчу − Фощій Ю.В. (Черкаси); асистенти − Петраков Є.О. (Київ), Приступа С.А. (Київ); додаткові асистенти арбітра − Кривоносов М.О. (Київ), Скрипак С.В. (Київська обл.); четвертий арбітр − Шамека А.В. (Маріуполь)

«Арсенал» Київ - «Ворскла» Полтава, арбітр матчу − Білокур О.В. (Донецька обл.); асистенти − Павлінов О.В. (Одеса), Дудчик А.В. (Чернігів); додаткові асистенти арбітра − Пасхал І.Ю. (Херсон), Міланич В.О. (Миколаїв); четвертий арбітр − Трехліб Я.М. (Дніпропетровськ)

«Зоря» Луганськ - «Металіст» Харьків, арбітр матчу −Арановський Є.А. (Київ); асистенти − Левко М.В. (Чернівці), Корнійко О.С. (Полтавська обл.); додаткові асистенти арбітра − Березка С.М. (Київська обл.), Даньковський С.В. (Київ); четвертий арбітр − Карапетян Е.Т. (Тернопіль)

«Волинь» Луцьк - «Дніпро» Дніпропетровськ, арбітр матчу −Абдула А.Б. (Харків); асистенти − Плужник О.О. (Харків), Чертоляс М.В. (Херсон); додаткові асистенти арбітра − Дердо О.В. (Одеська обл.), Жабченко А.С. (Сімферополь); четвертий арбітр − Муравйов О.В. (Маріуполь)

«Севастополь» - «Таврія» Сімферополь, арбітр матчу − Козик Я.В. (Мукачеве); асистенти − Володін В.В. (Херсон), Рачинська Н.В. (Київ); додаткові асистенти арбітра − Іванов О.В. (Донецька обл.), Бойко С.М. (Київська обл.); четвертий арбітр  − Філевич А.Б. (Львів)

«Шахтар» Донецьк - «Динамо» Київ, арбітр матчу: Швецов В.Б. (Одеса); асистенти − Войтюк О.М. (Запоріжжя), Беккер С.І. (Харків); додаткові асистенти арбітра − Можаровський Ю.А. (Львів), Годулян В.І. (Одеса); четвертий арбітр − Бицкало І.П. (Одеса)

«Чорноморець» Одеса - «Металлург» Донецьк, арбітр матчу −Вакс Ю.Я. (Сімферополь); асистенти − Шудрік Д.О. (Сімферополь), Чос М.В. (Київ); додаткові асистенти арбітра − Бондар І.І. (Київ), Кутаков Д.О. (Київська обл.); четвертий арбітр − Жарий В.В. (Дніпропетровська обл.).