Луцкая Волынь сыграла двусторонний матч

«Основа» победила «дубль» со счетом 6:2

1092
0

Сьогодні в Луцьку на стадіоні «Підшипник» луцька «Волинь» зіграла контрольний матч. Це вперше команда з`явилася на очі власним численним вболівальникам після тренувальних зборів у Євпаторії та Словенії. У понеділок тренерський штаб головної та молодіжної команд дав відпочити гравцям після повернення зі зборів відповідно у Словенії та Закарпатті.

Метою сьогоднішнього спарингу було окрім суто тренувального процесу остаточно вирішити питання заявки команди на чемпіонат 2013-2014 рр. Саме у середу стане відомим список гравців, які захищатимуть честь «Волині» у новому сезоні.

Основа та дубль «Волині» зіграли у кожному таймі двома різними складами. Головна команда, звісно, переважала молодь й вже у першому таймі швидко забила чотири голи. Особливо виділимо ігрову зв’язку двох ймовірних новачків команди, які організували перші два взяття воріт «дубля» та гол зі штрафного у виконанні Бікфалві. Відзначився також, і це вже стає традицією для останніх контрольних матчів, захисник Ян Масло. Утім, дубль встиг у першому таймі таки розмочити рахунок – 4:1.

У другому таймі за основу забивали двічі Бабир та Петрук, за «молодіжку» відзначився Кінаш.

Цього тижня «Волинь» готуватиметься до стартового матчу чемпіонату України в Луцьку, а в середу подасть заявку на участь у сезоні 2013-2014 рр.